Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Wciąż potrzebuję Twojej pomocy, by zniknął ten ból, który zabiera mi życie...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 6 106 osób
247 339 zł (100,14%)
Zbiórka na cel
Operacja czaszki Le Fort III z użyciem dystraktora RED

Julia Skurska, 14 lat

Sandomierz, świętokrzyskie

Zespół Pfeiffera (typ I) oraz zespół Arnolda-Chiariego

Rozpoczęcie: 4 Października 2018
Zakończenie: 12 Czerwca 2019

Kochani – stało się to, na co wszyscy czekaliśmy!!! Julia jest już po operacji, a wszystko dzięki Wam! Wspaniała dziewczynka potrzebowała pomocy i otrzymała ją niemal natychmiast! 

Julia jest już po zabiegu, odpoczywa i gromadzi siły, bo przed nią teraz kilka trudnych tygodni wydłużania kości środkowej części twarzy. Dziękujemy za szansę, jaką otrzymała dzięki Wam. Już teraz kilka godzin po zabiegu, dzięki zręcznym I doświadczonym rękom Dr. Fearona śpi spokojnie, jest dotleniona, nie chrapie I nie zatrzymuje oddechu. 

Ta operacja to nie tylko poprawa wyglądu, ale ratunek dla Julii. Dzięki Wam już nie będzie bolało, a życie wreszcie będzie szczęśliwe. 

Julia Skurska

Dziękujemy Wam z całego serca!

––––––

Nareszcie dystraktor zdjęty. Julia a z nią oczywiście cała Rodzina,  jest wreszcie szczęśliwa. Najcięższa operacja za nami. Każdy, kto, chociaż odrobinę nas wspomógł, jest naszym bohaterem, dziękujemy,  że podarowaliście nową twarz naszemu Dziecku, by mogło nareszcie spać bezpieczne i budzić się wypoczęte, czytać,  pisać, rysować, poznawać świat bez obawy utraty wzroku i słuchu. Przed Julią jeszcze długa droga pełna bólu i cierpienia, ale dzięki Wam jest go o wiele, wiele mniej. Dziękujemy.

Julia Skurska

Na zawsze wdzięczni Rodzice

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 6 106 osób
247 339 zł (100,14%)