Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Proszę, zabierz ten ból i pomóż mi przeżyć

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 715 osób
101 241,43 zł (100,32%)
Zbiórka na cel
Pilna operacja twarzoczaszki w Stanach Zjednoczonych

Julia Skurska, 14 lat

Sandomierz, świętokrzyskie

Zespół Pfeiffera (typ I) oraz zespół Arnolda-Chiariego

Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2017
Zakończenie: 30 Marca 2017

Po długiej i wyczerpującej podróży Julia jest już w domu, w Sandomierzu. Teraz odpoczywa i przygotwuje się do powrotu do szkoły.
Pożegnaliśmy się z przyjaciółmi na lotnisku, potem z Dallas, zobaczyliśmy piękną tęczę na lotnisku w Chicago by ostatecznie w niedzielę o 18.00 dotrzeć do domu. Po raz kolejny dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą córeczkę, Wspaniałym Darczyńcom, którzy wpłacali pieniądze, lub organizowali zbiórki pieniędzy na operację Julii oraz Fundacji "Mam Serce" i "Siepomaga" za przekazane środki. Dzięki Wam kochani Julia ma nową, zrekonstruowaną główkę, operację wykonali fachowo świetni chirurdzy,
a co najważniejsze wszystko odbyło się sprawnie, bezpiecznie i bez powikłań. Dziękujemy

Julia Skurska

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dzień dobry,
operacja Julii, która miała miejsce 18 września zakończyła się sukcesem. Julia jest już w Hotelu Ronald McDonald, czuje sie dobrze. Nie było łatwo gdyż zabieg był bardzo rozległy i bardzo ciężki. Dr. Fearon i Dr. Sacco musieli przede wszystkim naprawić błędy poprzednich operatorów. Niestety czasu nie cofniemy i utracona sprawność fizyczna już nie powróci. Jednakże będzie bezpieczniej i można będzie w przyszłości zawalczyć o przebudowę twarzy by Julia mogła swobodnie oddychać, spać, jeść.
Bedziemy mogli uratować przed utrarą jej wzrok i słuch. Jeszcze parę dni i będziemy mogli odetchnąć z ulgą, a potem szykujemy się do powrotu do domu. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy wsparli naszą Julię. Dziękujemy – rodzice!

Julia Skurska

Julia Skurska

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 715 osób
101 241,43 zł (100,32%)