Chiński Mur Agnieszki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 108 osób
3 486 zł (34,86%)

Agnieszka Sroka

Tarnawa, świętokrzyskie

Wcześniactwo, mózgowe porażenie dziecięce, niedosłuch

Rozpoczęcie: 7 Maja 2012
Zakończenie: 31 Marca 2013

Pół roku temu Agnieszka pojechała do Indii na terapię komórkami macierzystymi. Podejmując się tak wielkiego wysiłku - trzeba było zebrać łącznie ponad 120.000 zł oraz biorąc na siebie całe ryzyko - terapia jest eksperymentalna i przez to postrzegana jako kontrowersyjna metoda leczenia, bliscy Agnieszki liczyli na cud. Mieli nadzieję, że dziewczyna zacznie samodzielnie chodzić.

Jednak cud się nie zdarzył. Intensywna rehabilitacja, która trwała 3 miesiące po powrocie z Indii (zmieniono miejsce terapii z Chin na Indie), również nie postawiła Agnieszki na nogi. Jednak bliscy twierdzą, że efekty są zauważalne, że rehabilitacja jest teraz łatwiejsza. I wierzą, że Agnieszka zacznie samodzielnie chodzić.

Agnieszka Sroka

 - Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy nam zaufali i zechcieli pomóc w zbiórce funduszy na leczenie Agnieszki. Pozdrawiamy wszystkich gorąco. Życzymy wszystkim Pomagaczom radości z obdarowywania, a potrzebująm środków na realizację pragnień. - Wdzięczni Barbara i Jacek Srokowie z Agnieszką

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 108 osób
3 486 zł (34,86%)