Ochotnicza Straż Pożarna w Piekoszowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Piekoszowie

typ Ochotnicza Straż Pożarna

lokalizacja Piekoszów, świętokrzyskie

Ochotnicza Straż Pożarna w Piekoszowie to stowarzyszenie ludzi pełnych pasji, gotowych nieść pomoc potrzebującym o każdej porze dnia i nocy. W naszej ponad 100-letniej historii wielokrotnie poświęcaliśmy się dla bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Wraz z biegiem lat pojęcie bezpieczeństwa się zmienia, a z nim rodzaje zagrożeń i wyzwania, którym musimy sprostać. Dostosowanie się do nowych wymagań stawia przed nami potrzebę szkoleń i zakupu specjalistycznego sprzętu. Staramy się jak najlepiej wypełniać słowa hasła: "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek", jednak nasze możliwości czasami są ograniczone.

Rokrocznie notujemy ponad 100 wyjazdów do różnego rodzaju zdarzeń. Rok 2022 to rekordowe 152 wyjazdy. Oprócz tego bierzemy udział w wielu aktywnościach, nie tylko na terenie gminy Piekoszów, ale i poza nią. Niesie to ze sobą duże obciążenie dla posiadanego sprzętu.

W tym miejscu zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe naszej działalności. Każda przekazana złotówka pomoże nam w naszej misji i ostatecznie powróci do mieszkańców, którym udzielimy pomocy.

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekoszowie

Wpłaty

Ładuję...