OSP Rudka

OSP Rudka
organizator skarbonki

Dlaczego bezimienni bohaterowie? Ich nikt o imię nie pyta. Robią wszystko by pomóc, nie zważając na własne życie i zdrowie.
 Dlaczego? Bo tak trzeba. Po co? Nie dla chwały i zaszczytów. Z potrzeby serca, bezinteresownie. Bo wiedzą ile znaczy ludzkie życie.

Młodzi bohaterowie to inwestycja w lepszą, bezpieczniejszą przyszłość.
Nim jednak młodzież stanie w szranki z pełną wypadków rzeczywistością musi ćwiczyć. Dużo ćwiczyć.

Szkolenie przyszłych pokoleń jest niesamowicie ważne. Jednak starszym, doświadczonym bohaterom nauczanie sprawia dużo radości. Młodzieńczy zapał, chęć poznawania nowych rzeczy, technik ratownictwa, rozwijanie umiejętności udzielenia pierwszej pomocy są motorem napędowym dla tych starszych stażem i doświadczeniem.

W Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudce, w gminie Wierzchowice działa Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Entuzjazm młodzieży i chęć niesienia pomocy są godne podziwu. Jednostce brakuje jednak odpowiednich narzędzi, by edukować przyszłych adeptów.

Zwracają się z prośbą, by piętnastu przyszłych bohaterów wyposażyć w dresy, hełmy i pasy niezbędne podczas ćwiczeń, jak również pomoce dydaktyczne- książki, plansze  czy filmy instruktażowe.
Koszt zakupu tych materiałów to 2 700 zł., ale wiedza i umiejętności nabyte przez młodzież są bezcenne.

Pomagając bohaterom sam stajesz się  bohaterem. Każda złotówka zostanie przekazana na wsparcie dla jednostki
w Rudce i pomoże młodzieży zdobyć praktyczne przeszkolenie, które w przyszłości zaprocentuje profesjonalną ekipą bohaterów,
którzy bezinteresownie niosą pomoc zarówno w przypadku pożarów, klęsk żywiołowych jak również w wypadkach komunikacyjnych.

Wspomóż cel, zainwestuj w bezpieczniejsze jutro.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 2 700 ZŁ