Bilet mentoringowy na Oxford, Harvard, Stanford i inne

Our Future Foundation
organizator skarbonki

Co łączy Bartosza, który po maturze będzie mógł studiować informatykę na Oxfordzie, Maję (stypendystkę w programie IB w Leysin American School w Szwajcarii) i Franciszka, który dostał się na Yale Unversity i Stanford University? Wszyscy uzyskali wsparcie Our Future Foundation z Gdyni wspierającej polską młodzież w drodze na światowej klasy uczelnie. W ciągu ostatnich kilku lat 80% z 90 podopiecznych dostało się na wymarzony uniwersytet!

W ramach całorocznego programu Fundacja realizuje szereg działań. Najciekawsze z nich to: Ogólnopolska Kwalifikacja Stypendialna, konferencja „Our Future Forum”, rejsy mentoringowe, spotkania networkingowe i dedykowane wsparcie mentoringowe. Razem możemy zaangażować się na rzecz Fundacji i pomagać polskim talentom zdobywać świat.

Anonimowy Pomagacz

Kwalifikacje i kompleksowy mentoring

Ogólnopolska Kwalifikacja Stypendialna Our Future Foundation pozwala wyłonić ok. 40 finalistów, a następnie 20 laureatów (w wieku 15-19 lat, głównie z mniejszych miejscowości). Wszyscy mogą liczyć na pomoc Fundacji w aplikacji na zagraniczne uczelnie. Dzięki indywidualnemu kierunkowemu wsparciu każdy laureat pracuje z mentorami (osobami, które przechodziły podobną rekrutację).

Anonimowy Pomagacz

Otrzymałem nieocenioną pomoc przy pisaniu personal statement, pracy na 4000 znaków o swoich osiągnięciach, wymaganej przy aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Cały okres od lipca do października spędziłem na pisaniu i poprawianiu kolejnych wersji personala, a mentorzy Our Future Foundation sprawdzali je i udzielali celnych uwag” - mówi Bartosz Chejchman z Koluszek, przyszły student informatyki na Oxfordzie.

Sądzę, że gdyby nie pomoc moich Mentorów, serce i wsparcie, które mi okazali, to nie byłabym teraz tu, gdzie jestem. Rozmowy o aplikacji na stypendium, rady dotyczące rozmów kwalifikacyjnych czy nawet przedyskutowanie wyboru przedmiotów w nowej szkole - dzięki temu wszystkiemu czułam się doskonale przygotowana” - podkreśla Maja Hnatów z Gdyni, stypendystka w programie IB w Leysin American School w Szwajcarii.

Anonimowy Pomagacz

Rejsy Mentoringowe - jeden z najważniejszych etapów programu

Anonimowy Pomagacz

Co roku zdolna polska młodzież z całego kraju bierze udział w rejsach mentoringowych Fundacji Our Future Foundation. Tygodniowe rejsy po jeziorach mazurskich pomagają łączyć przyjemne z pożytecznym. Są właściwie najważniejszym etapem programu mentoringowego i doskonale przygotowują polską młodzież do rekrutacji na prestiżowe uniwersytety.  Tym razem mamy szansę, by wspólnie zaprosić na niesamowitą przygodę ponad 20 utalentowanych uczniów w wieku 15-19 lat (najczęściej z mniejszych miejscowości) i pomóc im spełniać marzenia!

Anonimowy Pomagacz

Rejsy mentoringowe są okazją do zacieśnienia relacji między podopiecznymi Fundacji a mentorami (wspierającymi ich w programie stypendialno-mentoringowym). Każdy rejs odbywa się na Mazurach i pomaga uczestnikom zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności.

Anonimowy Pomagacz

Rejsy mentoringowe to nieocenione i kompleksowe wsparcie dla młodzieży, a przy okazji niezapomniana przygoda na drodze do przyszłych sukcesów. Aby poznać je bliżej, warto wybrać się w wirtualną podróż z podopiecznymi Our Future Foundation. Dlatego też zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z rejsów mentoringowych 2020 i 2019 i wspólnych działań na rzecz edukacji.

Konferencja „Our Future Forum” i inne działania

Fundacja przygotowuje uzdolnioną młodzież zarówno do studiów na zagranicznych uczelniach, jak i pracy zawodowej. Coroczna konferencja „Our Future Forum” jest wypełniona dyskusjami oraz przeróżnymi warsztatami. Dzięki nim podopieczni pod opieką mentorów wdrażają się w szczegóły pracy w branżach reprezentowanych przez partnerów Fundacji.

Anonimowy Pomagacz

Our Future Foundation współpracuje także z renomowanymi  firmami, organizując programy stażowe i spotkania networkingowe. Dzięki różnym działaniom, podopieczni Fundacji osiągają sukcesy w życiu edukacyjnym, zawodowym i prywatnym.

Krok w przyszłość

„Na studiach planuję wykorzystać daną mi szansę jak najbardziej się da. Chciałbym dalej pogłębiać swoją wiedzę informatyczną” - podkreśla Bartosz Chejchman. Wtóruje mu Maja Hnatów: „Dzięki wsparciu mentorów i Fundacji czuję się pewna siebie. Studia zagraniczne nie wydają mi się odległym marzeniem, a czymś co jest na wyciągnięcie mojej ręki, o ile przyłożę się i będę ciężko pracowała” - podkreśla Maja.

Tylko w 2020 roku do programu stypendialnego Our Future Foundation spłynęło ponad 300 aplikacji z całej Polski. Działając razem, możemy sprawić, by jak najwięcej uzdolnionych uczniów dostało się na wymarzone studia na prestiżowych uczelniach na całym świecie!

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

X zł

jaroslaw dz

200 zł

cool_emilka

100 zł

Borys

100 zł

Tuptusie

Super Cel!
100 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

Trzymam kciuki!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
17%
17 832 zł Wsparło 20 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj