Bilet mentoringowy na Oxford, Harvard, Stanford i inne

Our Future Foundation
organizator skarbonki

Co łączy Bartosza, który po maturze będzie mógł studiować informatykę na Oxfordzie, Maję (stypendystkę w programie IB w Leysin American School w Szwajcarii) i Franciszka, który dostał się na Yale Unversity i Stanford University? Wszyscy uzyskali wsparcie Our Future Foundation z Gdyni wspierającej polską młodzież w drodze na światowej klasy uczelnie. W ciągu ostatnich kilku lat 80% z 90 podopiecznych dostało się na wymarzony uniwersytet!

W ramach całorocznego programu Fundacja realizuje szereg działań. Najciekawsze z nich to: Ogólnopolska Kwalifikacja Stypendialna, konferencja „Our Future Forum”, rejsy mentoringowe, spotkania networkingowe i dedykowane wsparcie mentoringowe. Razem możemy zaangażować się na rzecz Fundacji i pomagać polskim talentom zdobywać świat.

Anonimowy Pomagacz

Kwalifikacje i kompleksowy mentoring

Ogólnopolska Kwalifikacja Stypendialna Our Future Foundation pozwala wyłonić ok. 40 finalistów, a następnie 20 laureatów (w wieku 15-19 lat, głównie z mniejszych miejscowości). Wszyscy mogą liczyć na pomoc Fundacji w aplikacji na zagraniczne uczelnie. Dzięki indywidualnemu kierunkowemu wsparciu każdy laureat pracuje z mentorami (osobami, które przechodziły podobną rekrutację).

Anonimowy Pomagacz

Otrzymałem nieocenioną pomoc przy pisaniu personal statement, pracy na 4000 znaków o swoich osiągnięciach, wymaganej przy aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Cały okres od lipca do października spędziłem na pisaniu i poprawianiu kolejnych wersji personala, a mentorzy Our Future Foundation sprawdzali je i udzielali celnych uwag” - mówi Bartosz Chejchman z Koluszek, przyszły student informatyki na Oxfordzie.

Sądzę, że gdyby nie pomoc moich Mentorów, serce i wsparcie, które mi okazali, to nie byłabym teraz tu, gdzie jestem. Rozmowy o aplikacji na stypendium, rady dotyczące rozmów kwalifikacyjnych czy nawet przedyskutowanie wyboru przedmiotów w nowej szkole - dzięki temu wszystkiemu czułam się doskonale przygotowana” - podkreśla Maja Hnatów z Gdyni, stypendystka w programie IB w Leysin American School w Szwajcarii.

Anonimowy Pomagacz

Rejsy Mentoringowe - jeden z najważniejszych etapów programu

Anonimowy Pomagacz

Co roku zdolna polska młodzież z całego kraju bierze udział w rejsach mentoringowych Fundacji Our Future Foundation. Tygodniowe rejsy po jeziorach mazurskich pomagają łączyć przyjemne z pożytecznym. Są właściwie najważniejszym etapem programu mentoringowego i doskonale przygotowują polską młodzież do rekrutacji na prestiżowe uniwersytety.  Tym razem mamy szansę, by wspólnie zaprosić na niesamowitą przygodę ponad 20 utalentowanych uczniów w wieku 15-19 lat (najczęściej z mniejszych miejscowości) i pomóc im spełniać marzenia!

Anonimowy Pomagacz

Rejsy mentoringowe są okazją do zacieśnienia relacji między podopiecznymi Fundacji a mentorami (wspierającymi ich w programie stypendialno-mentoringowym). Każdy rejs odbywa się na Mazurach i pomaga uczestnikom zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności.

Anonimowy Pomagacz

Rejsy mentoringowe to nieocenione i kompleksowe wsparcie dla młodzieży, a przy okazji niezapomniana przygoda na drodze do przyszłych sukcesów. Aby poznać je bliżej, warto wybrać się w wirtualną podróż z podopiecznymi Our Future Foundation. Dlatego też zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z rejsów mentoringowych 2020 i 2019 i wspólnych działań na rzecz edukacji.

Konferencja „Our Future Forum” i inne działania

Fundacja przygotowuje uzdolnioną młodzież zarówno do studiów na zagranicznych uczelniach, jak i pracy zawodowej. Coroczna konferencja „Our Future Forum” jest wypełniona dyskusjami oraz przeróżnymi warsztatami. Dzięki nim podopieczni pod opieką mentorów wdrażają się w szczegóły pracy w branżach reprezentowanych przez partnerów Fundacji.

Anonimowy Pomagacz

Our Future Foundation współpracuje także z renomowanymi  firmami, organizując programy stażowe i spotkania networkingowe. Dzięki różnym działaniom, podopieczni Fundacji osiągają sukcesy w życiu edukacyjnym, zawodowym i prywatnym.

Krok w przyszłość

„Na studiach planuję wykorzystać daną mi szansę jak najbardziej się da. Chciałbym dalej pogłębiać swoją wiedzę informatyczną” - podkreśla Bartosz Chejchman. Wtóruje mu Maja Hnatów: „Dzięki wsparciu mentorów i Fundacji czuję się pewna siebie. Studia zagraniczne nie wydają mi się odległym marzeniem, a czymś co jest na wyciągnięcie mojej ręki, o ile przyłożę się i będę ciężko pracowała” - podkreśla Maja.

Tylko w 2020 roku do programu stypendialnego Our Future Foundation spłynęło ponad 300 aplikacji z całej Polski. Działając razem, możemy sprawić, by jak najwięcej uzdolnionych uczniów dostało się na wymarzone studia na prestiżowych uczelniach na całym świecie!

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

200 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Barbara S

Mogę wesprzeć tylko taką kwotą, ale mocno kibicuję Wam i Waszym podopiecznym!
10 zł

Wpłata anonimowa

Trzymam kciuki, świetna inicjatywa!
20 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia!
1 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
17%
17 832 zł Wsparło 20 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj