Zbiórka na paczki-niezbędniki do przetrwania czasu koronawirusa

Grupa Animacji Społecznej Rezerwat
organizator skarbonki

W czasie kwarantanny dzieci się nudzą… wiadomo :(

Zbieramy na paczki dla podopiecznych Rezerwatu, które zamknięte w domach, nie mają tylu atrakcji oraz niezbędnych w czasie pandemii akcesoriów, co ich rówieśnicy.

W związku z zebraniem całej sumy dla podopiecznych, z którymi aktualnie pracujemy, podnieśliśmy nieco kwotę zbiórki, by zapewnić jakieś podarki również dzieciom, z którymi do niedawna pracowaliśmy albo, z którymi planujemy pracę jak tylko będzie to możliwe.

Paweł Budajczak


Jesteśmy grupą pedagogów ulicy. Pracujemy z kilkuosobowymi grupami dzieciaków z najbardziej zaniedbanych okolic Poznania, proponując im kilka razy w tygodniu - przez okres 2/3 lat - rozmaite zajęcia (np. rekreacyjne, sportowe, artystyczne), budując z nimi relację opartą na wzajemnej sympatii i szacunku. Staramy się konfrontować z zupełnie nowymi dla nich doświadczeniami.


W związku z ograniczeniami dotyczącymi stanu epidemii COVID-19 w Polsce nasze zajęcia są zawieszone, a nasi podopieczni stracili ważną część ich tygodnia.
Dodatkowo zawieszenie zajęć w szkoła i pozostawanie w domu, w którym często sytuacja finansowa jest ograniczona, mogą powodować brak możliwości kreatywnego spędzania czasu oraz rozwijania swoich pasji i talentów.
Znając realia rodzin naszych podopiecznych chcielibyśmy ich wesprzeć w tym wymagającym czasie. Postanowiliśmy skompletować i wysłać paczki, które będą zawierać w zależności od indywidualnych potrzeb książki, kolorowanki, artykuły plastyczne, zabawki, ale również maseczki, rękawiczki i środki dezynfekujące.

Mamy obecnie 26 podopiecznych, chcielibyśmy trafić chociaż ze skromną pomocą do nich i 40 dzieci z ich najbliższego otoczenia (rodzeństwo, kuzynostwo, byli i przyszli podopieczni).
Jeśli jest ci bliski los podopiecznych Rezerwatu w czasie epidemii, wesprzyj nas wpłacając na zbiórkę lub bezpośredni na konto (numer konta).

Pomóż nam wpuścić trochę kolorów do szarej rzeczywistości dzieci!

Wsparli

100 zł

Wpłata anonimowa

:)
20 zł

Czarek

X zł

ADAM

Tak trzymać 😘
200 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

:)
350 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
82%
2 070 zł Wsparło 20 osób CEL: 2 500 ZŁ