Zostać Fotoreporterem

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 28 osób
3 000,09 zł (100%)

Dziemiany, pomorskie

Rozpoczęcie: 26 Lipca 2012
Zakończenie: 28 Września 2012

Patryk wiedział, że zbliża się dzień, w którym Jego fantazja stanie się rzeczywistością. I wreszcie się udało! Dzięki darczyńcom i serwisowi Siepomaga.pl w ręce Patryka trafił profesjonalny sprzęt fotograficzny dzięki któremu chłopiec będzie mógł realizowac swoje pasje i zaintersowania.

W oczach tego bardzo spokojnego chłopaka można było dostrzec niesamowitą radość. Nie mówił dużo, ale też nie musiał nic mówić, żeby można było poznać po nim ogromne zadowolenie. Na pytanie czy podobają mu się prezenty odpowiedział krótko – O tak!


Obiecał, że pierwsze zdjęcia do swojego albumu zrobi w Gdańsku – miejscowości, z której pochodzi anonimowy darczyńca, dzięki któremu udało się ukończyć zbiórkę pieniędzy na spełnienie marzenia Patryka.

Kilka dni po otrzymaniu prezentów Patryk napisał, krótkiego maila:
 „Witam, chciałbym jeszcze raz podziękować darczyńcom oraz całej fundacji za spełnienie mojego marzenia dzięki, któremu będę mógł uchwycić najlepsze chwile w moim życiu. Dziękuję również za gry i filmy, które umilą mi mój wolny czas.”

Za spełnienie fantazji Patryka z całego serca dziękujemy darczyńcom, którzy wpłacili środki poprzez portal siepomaga.pl.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 28 osób
3 000,09 zł (100%)