Wypadek samochodowy zmieniło wszystko. Pozwól mi cieszyć się sprawnością

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 14 osób
649 zł (0,71%)
Brakuje jeszcze 89 777 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
6-miesięczna rehabilitacja neurologiczna

Patryk Marek, 23 lata

Złocieniec, zachodniopomorskie

Uraz wielonarządowy, niedowład czterokończynowy

Rozpoczęcie: 16 Kwietnia 2021

5 stycznia 2018 roku, dzień, w którym narodziłem się na nowo. Miałem wiele planów i marzeń, ale  pokrzyżował je wypadek.  Jechaliśmy z kuzynem na spotkanie ze znajomymi i kiedy wracaliśmy już do domu samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mój kuzyn zginął na miejscu, a ja w ciężkim stanie trafiłem do szpitala, gdzie trwała walka o moje życie.

Uwielbiałem być w ruchu i uprawiałem wiele dyscyplin sportowych : strzelectwo sportowe, jazdę na rowerze, tenis, unihokej. W wolnym czasie organizowałem wyprawy na ryby. Zawsze miałem duże grono znajomych. Swoją przyszłość wiązałem z wojskiem, w roku wypadku miałem rozpocząć służbę przygotowawczą w wojsku. Niestety mundur trzeba było schować głęboko do szafy, a plany zamienić na marzenia. Doznałem urazu wielonarządowego, w szczególności urazu czaszkowo-mózgowego skutkującego niedowładem czterokończynowym i śpiączką mózgową.

Walkę wygrałem, ale do dziś zmagam się ze skutkami tego zdarzenia. W chwili obecnej mam duże problemy w przemieszczaniu się ze względu na uszkodzenie urazowe mózgu. Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji mam szansę na powrót do pasji i życia sprzed wypadku. Proszę o wsparcie w sfinansowaniu półrocznego pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym, żebym mógł jak każdy młody człowiek pracować i cieszyć się życiem, które wygrałem 3 lata temu.
Patryk

Patryk

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 14 osób
649 zł (0,71%)
Brakuje jeszcze 89 777 zł
Wesprzyj Wesprzyj