Pomóżmy Patryczkowi

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 175 osób
5 000 zł (100%)

Patryk Kura

Kraków, małopolskie

Rozpoczęcie: 11 Marca 2010
Zakończenie: 16 Września 2010

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli cel Patryczka. Nawet wnajśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy siętak wielkiej życzliwości, wsparcia oraz zaangażowania ze strony tak wielu osób.- Rodzice.  

Materac „Stabilo” został zakupiony dla Patryczka przez osobę prywatną (jeszcze raz ślicznie Pani dziękujemy)  poza akcją w Siepomaga.pl.

W tej sytuacji zamiast materaca, kupiliśmy rehabilitacyjny fotelik samochodowy Recaro Monza Reha, który pomoże Patryczkowi bezpiecznie i wygodnie dojeżdżać m.in. na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Fotelik jest przystosowany dla dzieci niepełnosprawnych, wyposażony w  pięciopunktowe pasy, wszelkiego rodzaju peloty i zabezpieczenia, aby dziecko z taką chorobą, stabilnie mogło siedzieć w foteliku, nie powodując dyskomfortu przez złe zabezpieczenie ułożenia ciała dziecka. 

Patryczkowi w „normalnym” życiu pomaga wiele urządzeń zasilanych na prąd. Mając więc to na uwadze oraz coraz częstsze problemy dostawców energii z jej przesyłem, wynikające ze złych warunków atmosferycznych, kupiliśmy również agregat prądotwórczy, który zabezpieczy respirator chłopca w razie awarii dostawy prądu.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 175 osób
5 000 zł (100%)