Pawełek będzie żył ... :))

mamamichasia
organizator skarbonki

Witajcie, za kilka dni obchodzę swoje PIERWSZE urodziny jako Mama :)) Z tej właśnie okazji organizuję zbiórkę charytatywną dla Pawełka :)) Nie znam go osobiście, ale sami doświadczyliśmy co znaczy nie móć znaleźć odpowiedniego lekarza, diagnozy i leczenia... Pierwsze 2 miesiące po urodzeniu mój synek spędził w szpitalach, nie potrafili go zdiagnozować, aż w końcu trafiliśmy na Panią Doktor z odpowiednimi kompetencjami i "sercem" dla dzieci. Zdiagnozowała nas i zaczeła leczenie, później znowu "odwiedzaliśmy" szpital, ale już w celu weryfikacji działania lekarstw. Zadziałały :))) Mieliśmy szczęście i wierzymy, że już zawsze tak będzie ... ! Wierzymy też, że Pawełek też będzie miał tyle szczęścia, już trafił w odpowiednie miejsce, tylko potrzeba pieniędzy ... Wiem, że to czy mu się uda zależy od nas, że nie można się odwrócić licząc, że ktoś inny pomoże, rozwiąże ten problem lub wmawiać sobie, że "5zł" nic nie zmieni... Otóż zmieni, najpierw przybliży "Pawełka" do szansy na dalsze życie, a później mu je da !!! Ty mu je dasz :))

Ja ośmielam się Was prosić o wsparcie i sama wrzucam pierwsze "5 zł" i będę robić to codziennie do 18 kwietnia, na dowód tego, że 5 zł "robi różnićę"...  ale równiedobrze mozesz przelać inna kwotę ... Ważne żebyś pomógł ...

A tych co planują mnie zaszczycić swą wizytą 18 kwietnia proszę aby nie szukali już upominków dla mnie. Wsparcie dla Pawełka jest najlepszym prezentem :)) 

A później proszę udostępnijcie ten post dalej, może dzięki temu wpłynie kolejny grosz dla Pawełka ...

Dziękuję,

Mama Michasia :))

Wsparli

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
14%
70 zł Wsparło 7 osób CEL: 500 ZŁ