Biegniemy dla Zuzi

pharmalink
organizator skarbonki

Kochani!

To nasz drugi firmowy bieg jako drużyny Pharmalink. Jest nas coraz więcej, rośniemy w siłę ale nadal mamy otwarte serca na pomaganie.

Tym razem chcemy by także Wasze serca otworzyły się dla ciężko chorej Zuzi. Wydatki na leczenie i rehabilitację oraz środki medyczne są bardzo duże stąd też przyjęliśmy sobie za cel uzbierać  6000 zł.

 

Zuzanna mając zaledwie roczek uległa wypadkowi samochodowemu. Doznała silnego urazu czaszkowo-mózgowego. Przeszła trzy poważne operacje. W wieku 9 lat po badaniach genetycznych okazało się, że cierpi na bardzo rzadką, postępującą chorobę Mukopolisacarydoze typu III Sanfilippo (występuje raz na 100 tys. urodzeń). Choroba ta bardzo upośledza i wyniszcza organizm. Zuzanna nie chodzi, nie mówi jest karmiona pozajelitowo, wymaga stałej 24 godzinnej opieki, którą zapewnia Jej kochająca rodzina.

Wspólnie możemy pomóc Zuzi i Jej rodzinie. Wierzymy, że Wy - nasi Przyjaciele i współpracownicy pomożecie nam w osiągnięciu tego celu.

Oczywiście  prosimy też o kibicowanie i trzymanie  kciuków  17 kwietnia 2016 r.

Do zobaczenia na trasie!

Pozdrawiamy serdecznie!

Drużyna Pharmalink

Wsparli

1 000 zł

Dariusz Markowski

Mamy wielką nadzieję że leczenie Zuzi zakończy się jak najszybciej i pomyślnie, trzymamy kciuki. Cała załoga firmy DAREX z Kraśnika.
250 zł

Mariusz Rogulski

Powodzenia...
250 zł

Błażej Ostaszewski

Trzymam kciuki
100 zł

Stanisław Rogulski

100 zł

BAT-TRANS

Trzymamy kciuki!
500 zł

Mirosław Andrzejewski

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
135%
8 150 zł Wsparły 33 osoby CEL: 6 000 ZŁ