Marcie

Anna Witkowska
organizator skarbonki

Marta ma 40 lat, męża, dwójkę dzieci. Z pozoru rodzina jak każda inna. Życie napisało dla nich bardzo wymagający scenariusz. Najpierw rok po ślubie spadł na nich cios w postaci choroby męża. Zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę dwufenotypową (limfoblastyczną i szpikową). Choroba była bardzo agresywna, a szanse na przeżycie niskie. Przeszczep się udał.

Marta jest fajterką. Nie poddaje się, bo ma dla kogo walczyć. Ignacy jest przygotowywany do operacji guza mózgu i ona musi być przy nim. Musi trzymać go za rękę, gdy się wybudzi i uspokoić, że wszystko będzie dobrze.

Martę czeka teraz intensywny okres. Chemioterapia, mastektomia, radioterapia, rehabilitacja. Musi mieć siłę i przede wszystkim pieniądze na leczenie. Terapia eksperymentalna, której mogłaby się poddać nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Marta została naprawdę ciężko doświadczona przez życie. Ma jeszcze dużo do zrobienia, dlatego nie może umrzeć, a każdy może dołożyć swoją cegiełkę, żeby wspomóc ją w tej walce.

Bardzo was proszę w imieniu całej rodzinki jesli możecie wpłaćcie.

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Magda & Maciej

Właśnie dowiedzieliśmy się od Ani o Twojej chorobie i o tym jak silną i pogodną osobą jesteś . Trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia.
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
66%
200 zł Wsparło 5 osób CEL: 300 ZŁ