Aby autyzm nie był przeszkodą w rozwoju naszego synka!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 65 osób
200 zł (2,13%)
Brakuje jeszcze 9 162 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Turnus hiperbaryczny

Piotr Gunia, 5 lat

Ruda Śląska, śląskie

Autyzm dziecięcy

Ogromnie prosimy Państwa o wsparcie! Chcielibyśmy, aby nasz synek został poddany terapii w klinicznej komorze hiperbarycznej. Dzięki temu leczeniu wiele dzieci zaczęło wokalizować i mówić!

Piotruś już jest po pierwszej serii zabiegów w komorze hiperbarycznej i była to bardzo dobra decyzja. Stało się to, na czym nam najbardziej zależało. Nasz synek zaczął wyraźniej mówić. Kolejna seria zabiegów jest szansą na to, aby mowa Piotrusia była w końcu w pełni zrozumiała. Zabiegi w komorze hiperbarycznej wpłyną również na poprawę kontaktu wzrokowego, obniżenie poziomu stresu, polepszenie umiejętności komunikacji z otoczeniem, poprawę umiejętności poznawczych, poprawę pamięci, zdolności koncentracji oraz dotlenienie mózgu. 

Piotruś urodził się w listopadzie 2015 roku i choruje na autyzm dziecięcy. Synek wymaga specjalistycznych badań oraz stałej opieki lekarzy specjalistów w tym: psychiatry, neurologa, audiologa. Obecnie synek korzysta z terapii integracji sensorycznej, zajęć wczesnego wspomagania rozwoju, zajęć grupowych, zajęć ogólnorozwojowych jak i metody symultaniczno sekwencyjnej. Zabiegi w komorze hiperbarycznej mogą być na dzień dzisiejszy wielką szansą dla Piotrusia na powrót do sprawności i samodzielności. To dla nas nadzieja na to, abyśmy w pełni rozumieli swojego synka!

Rodzice

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 65 osób
200 zł (2,13%)
Brakuje jeszcze 9 162 zł
Wesprzyj Wesprzyj