Czytasz archiwalną treść zamkniętej zbiórki
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
25 444,69 zł (13%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Zabierz piętno śmierci i odmień życie Piotrusia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 366 osób
172 898,23 zł (125,49%)
Zbiórka na cel
leczenie komórkami macierzystymi, aby odbudować uszkodzone struktury w mózgu

Piotruś Pierchala, 15 lat

Sosnowiec, śląskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, padaczka

Rozpoczęcie: 22 Marca 2018
Zakończenie: 22 Czerwca 2018

Piotruś, dzięki pomocy wspaniałych darczyńców miał szansę uczestniczyć w kolejnej serii podań komórek macierzystych! Mogliśmy także dofinansować pobyty na turnusach rehabilitacyjnych!


Dzięki ostatniej terapii komórkowej, połączonej z rehabilitacją mamy sporo sukcesów. Udało nam się wycofać kolejny lek na padaczkę. Obecnie Piotruś przyjmuje dwa leki (zaczynając terapię, otrzymywał ich aż cztery). Nie ma napadów padaczki, odkąd rozpoczął terapię komórkami macierzystymi. Synek jest bardzo silny, a przy tym uparty w dążeniu do celu, jest też spokojniejszy. Wykazuje duże zainteresowanie otoczeniem, ponieważ polepszył się wzrok. Jest bardzo skupiony na pracy z terapeutami, cudownie przesypia całe noce (przed rozpoczęciem terapii komórkami macierzystymi nigdy nie miało to miejsca). Piotruś zaczął wypowiadać sylaby, coraz to nowe dźwięki, a nawet pojedyncze słowa! Jest doskonałym pływakiem. Po komórkach macierzystych ma większą wydolność oddechową. Nasza aquaterapeutka, która nurkuje z Piotrusiem, mówi, że nie jest w stanie przebywać pod wodą tak długo, jak synek!
 
Z całego serca dziękuję, że daliście nam kolejną szansę. Na rozwój, na powstrzymanie potwora, jakim jest padaczka lekooporna!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 366 osób
172 898,23 zł (125,49%)