Marzenie o placu zabaw

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 12 osób
370 zł (14,8%)

Gralewo, mazowieckie

Rozpoczęcie: 22 Stycznia 2010
Zakończenie: 16 Marca 2010

Udało nam się zabrać potrzebną kwotę na zakup piaskownicy, zjeżdżalni, huśtawki i trampoliny dla chorego Piotrusia. Przeczytajcie poniżej relację z wręczania prezentów:

Ze względu na zły stan zdrowia naszego Podopiecznego odwiedziliśmy w Szpitalu w Szczecinie. Do samochodu zapakowaliśmy piaskownicę i trampolinę, natomiast huśtawkę ze zjeżdżalnią wysłaliśmy wcześniej. Piotruś od rana wypatrywał nas w oknie, a jak zobaczył pięknie opakowane paczki to kilka razy pytał się czy to naprawdę dla niego. Przy pomocy piątki wolontariuszy z Kanady prezenty zostały szybko rozpakowane. Chłopczyk z radością z pomocą mamy wypróbował najpierw swoja nową trampolinę, a potem z zachwytem usiadł w nowej piaskownicy, niestety jeszcze pustej. Wszyscy goście zgodnie stwierdzili, że nigdy nie widzieli nikogo, kto tak by się cieszył z otrzymanych prezentów i ze złożonej mu wizyty. Na koniec chłopczyk oświadczył mamie, że najbliższą noc spędzi w swojej nowej piaskownicy. Wszyscy bardzo się cieszyli, że Piotrusia czeka jeszcze jedna niespodzianka po wyjściu ze szpitala – huśtawka ze zjeżdżalnią.

 

Sponsorem piaskownicy dla Piotrusia była firma JazzBaby. Huśtawka i zjeżdżalnia zostały zakupione dzięki funduszom wpłaconym przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BPH TFI. Na zakup trampoliny wykorzystaliśmy fundusze zebrane poprzez portal internetowy siepomaga.pl Wszystkim z całego serca dziękujemy – Wasza pomoc sprawiła, że Piotruś poczuł się najszczęśliwszym chłopcem na świecie. 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 12 osób
370 zł (14,8%)