Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Okaż serce temu, które nie ma siły bić! Mamy mało czasu, by ratować Wojtusia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 807 osób
37 915 zł (100%)
Zbiórka na cel
pilne cewnikowanie serca w Klinice Uniwersyteckiej w Munster

Wojtuś Tomczyk, 9 lat

Szczecin, zachodniopomorskie

złożona wadą serca pod postacią atrezji zastawki trójdzielnej, atrezji zastawki płucnej, hipoplazji prawej komory, ubytku międzykomorowego i przedsionkowego oraz przełożenia wielkich naczyń

Rozpoczęcie: 18 Marca 2019
Zakończenie: 29 Marca 2019

Kochani,

Dzięki Waszym dobrym sercom udało się uzbierać całą kwotę, potrzebną na opłacenie cewnikowania serduszka Wojtusia. W kwietniu synek pojechał do Kliniki w Munster. Tam 12 kwietnia Wojtuś miał cewnikowanie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Profesor Malec był zadowolony z przebiegu zabiegu zabiegu. Lekarze zamknęli też dodatkowe naczynia, które mogły być przyczyną krwotoków. Wojtuś był bardzo dzielny i szybko doszedł do siebie.

Od tego czasu Wojtuś miał się świetnie. Cieszyliśmy się, że znaleziono przyczynę krwotoków, że może kolejny raz nie nastąpi tak szybko albo że nie nastąpi w ogóle. Aż przyszedł 6 grudnia… Niestety, okazało się, że zabieg kupił Wojtusiowi czas, ale go nie wyleczył. Serduszko pracuje, ale przyczyna krwotoków tkwi gdzie indziej.

Trwa dalsza walka o zdrowie Wojtusia. Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że daliście szansę naszemu synkowi… Mamy ogromną nadzieję, że będziecie z nami dalej, a ten koszmar wkrótce się skończy.

Joanna i Łukasz - rodzice Wojtusia

Wojtuś Tomczyk

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 807 osób
37 915 zł (100%)