Czas Fantazji

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 19 osób
396 zł (11,31%)

Kijowiec PGR, lubelskie

Rozpoczęcie: 12 Czerwca 2012
Zakończenie: 31 Lipca 2012

6-letnia Oliwia zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. W szpitalu spędziła ponad rok, w tym większość czasu w izolatce. Teraz dziewczynka czuje się już lepiej, chociaż nadal walczy z powikłaniami po chemioterapii (porażenie nóżek).

 

Oliwia napisała list do Fundacji Dziecięca Fantazja z prośbą o przydomowy plac zabaw, koniecznie ze zjeżdżalnią i huśtawką, na którym będzie się mogła bawić razem ze swoimi koleżankami.

 

Oliwkę odwiedziliśmy w lipcu, podczas Podróży Spełnionych Fantazji. W podróży towarzyszyli nam wolontariusze z Kanady z zaprzyjaźnionej organizacji Coalition for Kids.


Kiedy przyjechaliśmy, Oliwia była bardzo zawstydzona, ale i zadowolona zarazem, gdyż oprócz wymarzonego placu zabaw dostała od nas zabawki i nowe ubrania.

 
Niespodziewane prezenty sprawiły jej równie ogromną przyjemność, gdyż dziewczynka lubi koniki Pony i uwielbia się stroić. Oliwka nie mogła się doczekać, aż pokaże wszystkie nowe rzeczy swoim przyjaciółkom.


Wszystkim darczyńcom i pomagaczom dziękujemy z całego serca! Bez Was spełnienie fantazji Oliwki i wniesienie w jej życie radości nie byłoby możliwe.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 19 osób
396 zł (11,31%)