Aquaterapia dla Patryka

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 4 osoby
1 625 zł (101,56%)
Zbiórka na cel
Udział Patryka w turnusie Aquaterapii w Lądku Zdrój

Patryk Berlach-Tukalski

Sopot, pomorskie

Mógzowe Porażenie Dziecięce

Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2015
Zakończenie: 15 Grudnia 2015

Turnus dla Patryka miał się odbyć w dniach 13-20.02.2016. Przed turnusem Patryk miał operację nogi i niestety, 4 dni przed turnusem dostał gorączki - nie wiadomo, czy to osłabienie po operacji, czy oznaki grypy. Zarówno Patryk, jak i jego mama, bardzo cieszyli się na ten turnus, jednak w tym stanie Patryk musiał zrezygnować.

Na turnus udało się wyjechać w dniach 18-25 lutego 2017. Patryk po raz kolejny brał udział w turnusie rehabilitacyjnym z aquaterpią. Dawał z siebie wszystko, chętnie i z uśmiechem chodził na wszystkie zabiegi i zajęcia. Patryk chce żyć jak zdrowy chłopiec w jego wieku, dlatego stara się z całych sił i wkłada całe swoje serce we wszystkie zadania, które dostaje od terapeutów, lekarzy czy rehabilitantów. Nie narzeka, że coś jest za trudne bądź bolesne. Po prostu dąży do celu, jakim jest dla niego w pełni samodzielne życie.

Parę słów napisała też mama Patryka:

 
Jestem mamą 15- etniego Patryka. Dzięki zbiórce pieniędzy mogłam wspólnie z synem uczestniczyć w Aquaterapii w Lądku Zdroju w lutym 2017 roku. Dla Patryka pływanie to radość. Patryk bardzo lubi pływać w wodzie. Bardzo dużo się nauczył. Już teraz zapowiedział, że po raz kolejny chce brać udział w Aquaterapii. Jako mama jestem także zadowolona. Pływanie bardzo Patrykowi pomaga z uwagi na słabe napięcie mięśni. Patryk jest po operacji stopy. Aquaterapia to dla niego także rehabilitacja. 

Serdecznie dziękuję za zebrane środki dla mojego syna.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 4 osoby
1 625 zł (101,56%)