Podaruj ukojenie zmysłom

PSONI Suwałki
organizator skarbonki

Zapraszamy Was serdecznie na Nasz Kiermasz charytatywny na rzecz uczniów Orew w Brodzie Nowym na grupie facebookowej Kiermasz Charytatywny na rzecz uczniów Orew w Brodzie Nowym | Facebook

Wszystkie ozdoby, to praca uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół. Godziny spędzone na tworzeniu, wielkie serca i zaangażowanie. Wszystko to po to, żeby pomóc dzieciom.

Celem kiermaszu jest zebranie środków w kwocie 8.900 na łóżko wodne do nowej sali doświadczania świata.
Łóżko wodne pozwala na wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby nawet głęboko i wielorako niepełnosprawne. Kołysanie rozluźnia stawy i mięśnie szkieletowe, pociesza, przypomina o naturalnym krążeniu i pulsacji. Ogranicza zachowania agresywne lub autoagresywne. Różnorodność oferowanych bodźców odciąga dzieci od zachowań niepożądanych, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Dzieci nadpobudliwe wyciszają się i uspokajają, natomiast dzieci bierne i zahamowane wykazują większą aktywność oraz chęć poznawania i działania.
Materac w łóżku to jednokomorowy worek, dający intensywniejszy efekt falowania. Łóżko wodne wyposażone jest w grzałkę elektryczną z termostatem, pozwalającą utrzymać temperaturę wody około 28 stopni. Obudowa łóżka zbudowana jest z płyty laminowanej 18mm ( kolor olcha). Krawędzie obudowy obite są pianką i skayem, co zabezpiecza przed uderzeniem. Łóżko posiada podstawę muzyczną, z głośnikami zamontowanymi pod materacem i na zewnątrz obudowy. W momencie włączenia radia lub słuchania muzyki relaksacyjnej z płyt CD, osoba leżąca na łóżku odbiera dźwięki całym ciałem – nie tylko za pomocą słuchu.

Irena Świacka


„Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej -mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie.” Julian Ejsmond
Wierzymy, że możemy na Was liczyć. I razem uda Nam się zapełnić skarbonkę.
DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA <3

Wsparli

300 zł

Anonimowy Pomagacz

280 zł

Marcin Hołubowicz

250 zł

John Kowalski

240 zł

Jadeszko Mieczysław

200 zł

John Kowalski

200 zł

John Kowalski

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
103%
9 206 zł Wsparło 160 osób CEL: 8 900 ZŁ