Podcasty dla WOŚP

Podcasty dla WOŚP
organizator skarbonki

Tej zimy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra głównie w Internecie, dlatego podcasterki i podcasterzy o wielkich sercach jednoczą siły we wsparciu dla 29. finału WOŚP. Zbieramy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Polscy twórcy i twórczynie podcastów będą zachęcać do wsparcia finansowego zbiórki w czasie najdłuższego i najgłośniejszego podcastu na żywo streamowanego na fanpage Podcasty dla WOŚP.  

Spotkanie na żywo odbędzie się 31.01.2021, a prowadzącymi relację na żywo będą autorzy i autorki podcastów:  Podcast na Zdrowie, Niemiecki dla IT, Maalks Podcast, O matko!, Hej Mama & O zmierzchu, Razem Lepiej, Niuniu, Mała Wielka Firma, Radiogram, Zalatana, Rozważna i erotyczna, Podcast Push START, Opowiedz.to, Dział Zagraniczny, Nie Tylko Design, Nerdy Nocą, O Japonii, Krótko Podcast

To nie koniec atrakcji! Aby zachęcić do szczodrego wsparcia, podcasterzy i podcasterki przygotowują mnóstwo niespodzianek — od gościnnego udziału zaprzyjaźnionych twórców, przesłania pozdrowień na antenie, przez wspólną naukę nowych umiejętności, po możliwość reklamy w czasie w tej niecodziennej audycji. Zapraszamy!

Wsparli

21,6 zł

Anonimowy Pomagacz

#dzialzagraniczny
77 zł

Sztoscast

Co tu wiele mówić, sztos akcja!
64 zł

Cezary Z

Okrągłe 2^6 z pozdrowieniami dla Jędrzeja od Developer-Wannabe :)
29 zł

Razem Lepiej

29 złotych na 29 finał, po raz pierwszy!
55,9 zł

Anna Machulska

Autorka podcastu "O, matko!" dorzuca się do podcastowej skarbonki :) Do zobaczenia 31/01!
X zł

Dariusz Łords

Niech moc głosów Podcasterskich Zabrzmi. Wspaniała inicjatywa.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
19%
950 zł Wsparło 20 osób CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj