Podcasty dla WOŚP

Podcasty dla WOŚP
organizator skarbonki

Tej zimy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów gra w Internecie, dlatego podcasterki i podcasterzy o wielkich sercach jednoczą siły we wsparciu dla 30. finału WOŚP. Zbieramy na zakup sprzętu wspierającego diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci!

Polscy twórcy i twórczynie podcastów będą zachęcać do wsparcia finansowego zbiórki w czasie najdłuższego i najgłośniejszego podcastu na żywo streamowanego na fanpage Podcasty dla WOŚP.  

Spotkanie odbędzie się 30.01.2022, prowadzić audycje na żywo będą autorzy i autorki podcastów - niektóre głosy i twarze znacie z poprzedniej edycji Podcastów dla WOŚP, a będzie też wiele nowych! Gramy dalej :)

W zeszłym roku zebraliśmy dla WOŚP aż 50 tysięcy złotych! Pomóż rozgrzać naszą wirtualną skarbonkę także w ten jubileuszowy 30. finał!

To nie koniec atrakcji! Aby zachęcić do szczodrego wsparcia, podcasterzy i podcasterki przygotowują mnóstwo niespodzianek — od gościnnego udziału zaprzyjaźnionych twórców, przesłania pozdrowień na antenie, przez wspólną naukę nowych umiejętności, po możliwość reklamy w czasie tej niecodziennej audycji. Śledź nasze social media, tam będziemy zdradzać wszystkie szczegóły! Zapraszamy!

Nasz Facebook: facebook.com/podcastydlawosp

Nasz Instagram: instagram.com/podcastydlawosp

Nasz YouTube: podcastydlawosp.live

Wsparli

20 zł

Wpłata anonimowa

X zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Asia

20 zł

Jadwiga

20 zł

Monika

10 zł

Esti

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
25%
758 zł Wsparło 20 osób CEL: 3 000 ZŁ
Wesprzyj