Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu - podróż dla Jasia

Fundacja Mam Marzenie
Zbiórka zakończona
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Mam Marzenie
Fundacja Mam Marzenie
Katowice, śląskie
ostra białaczka limfoblastyczna
Rozpoczęcie: 20 Kwietnia 2015
Zakończenie: 30 Kwietnia 2015

Rezultat zbiórki

Udało się!!! Te wakacje były najpiękniejszymi dla naszego małego bohatera – Jasia!

Jaś zobaczył Rzym, spotkał się z Papieżem, zjadł prawdziwą pizzę i... uśmiechał się cały czas (chyba, że już naprawdę, naprawdę był zmęczony, wtedy zasypiał :) ).

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie, bo to dzięki Waszej pomocy udało się spełnić te piękne marzenie. Każdemu z osobna i wszystkim razem należą się WIELKIE podziękowania.

Dzięki Wam Jaś uwierzył, że marzenia się spełniają, a "gdy marzenia się spełniają to choroby gdzieś znikają".

Dziękujemy!
 

Opis zbiórki

5-letni Jaś choruje na ALL czyli na ostrą białaczkę limfoblastyczną (nazywaną również nowotworem krwi). Jaś jest bardzo uduchowiony. Mimo 5 lat sam odprawia w domu msze, ma mnóstwo świętych obrazków, uwielbia chodzić do kościoła a z klocków Lego buduje... kościoły. Podczas spotkania Jaś zdradził nam swoje niezwykłe marzenie - spotkanie z papieżem w Watykanie. Tak więc zobaczenie Watykanu, Bazyliki św. Piotra i innych miejsc sakralnych najbardziej ucieszyłoby chłopca i pomogło mu w walce z chorobą. W trakcie leczenia ważne jest nastawienie i nadzieja, a te łatwo osiągnąć w obliczu spełnienia największego marzenia.
 

Fundacja Mam Marzenie


Nasze doświadczenia pokazały nam, że świat jest pełen wspaniałych ludzi. Właśnie dzięki nim, możemy spełniać marzenia. I Ty możesz pomóc! Każda złotówka jest ważna, dorzuć się już dziś ;)

„Gdy marzenia się spełniają to choroby gdzieś znikają… …choć na chwilę”

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki