Podziel się sercem z Michalinką

maitiri
organizator skarbonki
Witajcie, za kilka tygodni obchodzę kolejne 18te urodziny :-). Z tej właśnie okazji organizuję zbiórkę charytatywną dla chorej Michalinki. Tak naprawdę okazja nie jest ważna, liczy się pomoc temu dziecku. Ośmielam się Was prosić o jej wsparcie i sama wrzucam pierwszy grosz..

Michalinka przyszła na świat 11 stycznia 2011 roku. Jeszcze prenatalnie stwierdzono u niej bardzo ciężką wadę serca - zespół hipoplazji lewego serca. Oznacza to, że dziewczynka ma tylko prawą połowę serduszka.
By móc żyć, musi przejść trzy skomplikowane operacje. Do tej pory udało się przeprowadzić jedną z nich. Na drugą, która powinna była się odbyć między 4. a 6. miesiącem życia dziecka, Michalinka czeka nadal, a ma już 9 miesięcy.
Prof. Malec z Monachium, specjalista w tej dziedzinie, zgodził się przeprowadzić drugą operację, ma ona sie odbyć na przełomie października i listopada tego roku. Dlatego w tym wypadku niezwykle istotny jest czas.
Koszt operacji to 20 150 euro, co daje 86072.74 PLN (na dzień 17.10.2011). Jest to ogromna kwota, ale z Waszą pomocą uda nam się ją zebrać. Naprawdę nie potrzeba wiele, jeśli każdy z nas wpłaci choćby 1 zł, a będzie nas sporo, uzbiera się znaczna suma.
Ja chciałabym zebrać przynajmniej 1000zł, to i tak kropla w morzu potrzeb.
Wszystkich ludzi o dobrym serduszku bardzo proszę o wpłaty, nawet drobne, jakiekolwiek.
To dziecko bardzo na nas liczy.

Apelujemy o pomoc, gdyż każda, nawet najmniejsza kwota może sprawić, że nasza Michalinka będzie żyła. CZYM SĄ PIENIĄDZE, JEŚLI CZŁOWIEK STOI W OBLICZU ŚMIERCI SWOJEGO DZIECKA?! -  rodzice Michalinki, Monika i Michał.

Wsparcie tego chorego Maleństwa będzie dla mnie najlepszym prezentem. Pozdrowienia

"Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają."
Phil Bosmans (Święto rodości)

Wsparli

X zł

Anonimowa Pomagaczka

wszystkiego dobrego
X zł

Anonimowa Pomagaczka

X zł

maitiri

Trzymam kciuki Michalinko!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
106%
1 065 zł Wsparło 15 osób CEL: 1 000 ZŁ