Pokój Życzliwości

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 29 osób
586 zł (2,34%)
Zbiórka na cel
Zbiórka na nowoczesną świetlicę dla dzieci w NZOZ Szpitalu Miejskim

Rozpoczęcie: 27 Sierpnia 2013
Zakończenie: 27 Grudnia 2013

15 metrów kwadratowych – wstęp tylko dla dzieci. Przytulne sofy, specjalna kolorowa ściana z okrągłymi półkami i dywan w szachownicę. Tak właśnie wyglądają Pokoje Życzliwości. To świetlice, w których mali pacjenci będą mogli na chwilę zapomnieć o chorobie, rozłące z rodzicami i szarym szpitalnym życiu.


W świeżo wyremontowanym pomieszczeniu mogą one korzystać ze sprzętu komputerowego, telewizyjnego, gier edukacyjnych oraz przyborów szkolnych  - bardzo dokładnie dobranych. Profesjonalny personel dba o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg każdej aktywności dzieciaków. Pokój składa się z czterech stref: artystycznej, zabawy, edukacji i czytelni. Projekt realizujemy przy współpracy z przedstawicielami psychologów dziecięcych, pediatrów, projektantów wnętrz oraz pedagogów. Koszt stworzenia jednego pokoju to 25.000 zł i są to środki w całości przeznaczane na remont i wyposażenie.

Co chcemy zrobić? 

W ramach projektu planujemy wyposażyć w ten sposób szpitalne świetlice w każdym mieście powiatowym w Polsce. W wyniku dotychczascowej pracy wyłoniliśmy 41  najbardziej potrzebujących placówek, które potwierdziły chęć współpracy z nami i wyznaczyło powierzchnię pod Pokój Życzliwości.

Jak mogę pomóc? 
To naprawdę proste! Możesz dołożyć swoją cegiełkę do budowy kolejnego Pokoju Życzliwości wpłacając dowolną kwotę na nasz cel. Pamiętaj, że każda złotówka to szansa na kolejny wesoły i kolorowy pokój w kolejnym szarym, smutnym szpitalu.

Na siepomaga.pl zbieramy na nowoczesną świetlicę dla dzieci w NZOZ Szpitalu Miejskim w jednym z naszych zaprzyjaźnionych miast. Niech dzieci chociaż na chwilę zapomną o miejscu, w którym się znalazły. 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 29 osób
586 zł (2,34%)