Fundacja dla osób pokrzywdzonych losowo

Fundacja dla osób pokrzywdzonych losowo

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Czechowice-Dziedzice, śląskie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, ustanowioną w 2008 roku w celu niesienia pomocy potrzebującym dzieciom, młodzieży a przede wszystkim osobom starszym w leczeniu, rehabilitacji, edukacji i trudnej sytuacji rodzinnej.


Wszystkie fundusze zarówno finansowe jak i rzeczowe pochodzą z darowizn ludzi wielkiego serca, wrażliwych społecznie, którym los potrzebujących nie jest obojętny, ponieważ nie prowadzimy działalności gospodarczej. Dzięki darowiznom w postaci przekazanego 1% podatku możemy skuteczniej realizować Nasze cele statutowe, docierać do jeszcze większego grona potrzebujących interwencji dorosłych. Kto, jeśli nie My – dorośli, możemy im pomóc?

Podopieczni Fundacji Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo to dzieci, młodzież, osoby starsze potrzebujące natychmiastowej pomocy. Aby odzyskali zdrowie, sprawność fizyczną i intelektualną, aby żyć w godnych warunkach, ich rodziny oraz placówki edukacyjno-wychowawcze trzeba otoczyć opieką finansową, materialną i organizacyjną. Podejmowane przez nas działania mają na celu stworzenie warunków wszechstronnego rozwoju, jak również znalezienie dla niego właściwej formy opieki.

Z poważaniem,

Zarząd Fundacji dla Osób Pokrzywdzonych Losowo

Ładuję...

20 zł

KS.pl