Pierwsza połówka w życiu;P

ULTRA "Geniusze" Biegania
organizator skarbonki

EDYTOWANE 22.06.2013 godz. 13:16 : Jesteście przekozakami! Okazało się, że 10 zł za kilometr mojego biegu to zdecydowanie za niska cena;P Mam nadzieję, że uda się spełnić jeszcze ambitniejszy cel!:P

Witam, 

zbiórkę tworzę dzień przed biegiem w I Nocnym Półmaratonie Wrocławskim, gdyż zobaczyłem tą stronę dopiero dzisiaj (21.06), kiedy moja siostra poprosiła o udostępnienie jej dalej na Facebooku. Słyszałem trochę o takich akcjach jak siepomaga.pl, lecz nigdy się tym na poważnie nie zainteresowałem, dopiero dzisiaj ten zbieg okoliczności kazał mi nad tym usiąść;P

Dystans półmaratonu to 21,0975 km - kwota zbiórki jest więc nieprzypadkowa - za każdy przebiegnięty kilometr chciałbym uzbierać przynajmniej 10 złotych, myślę że kwota ta jest do osiągnięcia z Waszą pomocą (jeśli osiągniemy tą kwotę nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomagać dalej;P). Nie musicie wpłacać wielkich kwot, wystarczy że odmówicie sobie jednego piwerka albo kawki;P Historię Justyny, dla której jest ta zbiórka, możecie przeczytać poniżej. Musi zebrać dość pokaźną sumę pieniędzy, mam nadzieję że nie przejdziecie wobec tego obojętni. 

Piszę ten tekst pod wpływem impulsu, mam nadzieję, że zawarłem wszystkie potrzebne informacje oraz że osiągniemy cel. Półmaraton odbywa się 22.06 o godzinie 20:00, lecz moja zbiórka trwa do 14.07, kiedy kończy się akcja Justyny. 

Jeśli uda mi się zebrać wyznaczoną kwotę obiecuję Wam, że w 2014 roku przebiegnę maraton!;P 

Wsparli

200 zł

Anonimowy Biegacz

200 zł

Wpłata anonimowa

Tak dalej trzymać a kwota będzie większa. Zapraszamy innych darczyńców.
20 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Oby razem udało się zebrac cala kwote dla Justyny i niech powstanie wiecej takich inicjatyw jak ta! Powodzenia Janku! Z taka motywacja na pewno wygrasz!
10 zł

piwosz

10 zł

Anonimowy Pomagobiegacz

Mam nadzieje, że uda się uzbierać. Pozdrawiam Jana :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
ULTRA "Geniusze" Biegania
Justyna Piotrowska
Płuca dla Justyny
107%
455 zł Wsparło 7 osób CEL: 422 ZŁ