The hottest 10 000!

PomaganieNieBoli
organizator skarbonki

Witamy Was przy okazji kolejnej zbiórki pieniedzy na szczytny cel, który po prostu  MUSI zakończyć się sukcesem! 

Tym razem zbiórka bedzie miała nieco inny wymiar z racji tego, ze wielu ludzi ma zakodowane w głowie to, ze pomaganie jest dobre, ale w sumie nie chce nam się troche poklikac aby przelać te pare groszy, wiec trzeba Was zmotywować! 

Dla tych Was, którzy poświęca chwile na przeczytanie historii małej Nadii bedzie wiadome jak wielka role odegra dla niej podróż do USA, wlasnie do tego USA o odwiedzeniu którego marzy tak wielu z nas, ale sama cena wycieczki przyprawia nas o ból głowy, tak wiec pomyślcie ile musi zebrac ta mała dziewczynka aby spełnić swoje marzenie! Pomoc dla niej bedzie kosztowała Was na pewno mniej niż spełnienie własnego marzenia, a zasmakuje na pewno równie dobrze... 

Skoro mowa o USA i smakach... Cały zabawa polega na tym - zbieramy 10 000 zł i po całej akcji, po przesłaniu pieniedzy wybieram się do bristolskiej knajpy, która serwuje burgery, w swoim menu maja challange „the hottest burger ever”. Jak się wszyscy domyślacie musi byc to piekielnie ostry burger. Przygotowywany w specjalnych rękawiczkach, które dołączone sa do zestawu dla jedzącego, burger z frytkami jest rowniez w formie challange. 

Tak wiec ilu naszych  ziomali, znajomych i nieznajomych chciałoby zobaczyc na livie moje zmagania z takim burgerem? Gwarantuje, że dam z siebie wszystko podczas tej niełatwej przeprawy podczas której śmiałkowie wrecz oblewają się mlekiem! Dodam tez, ze przed jedzeniem trzeba podpisać deklaracje, ze jemy na własna odpowiedzialność! Co Wy na to!?

Droga do tego jest posta, dorzuć cegiełkę i uzbieramy wspolnie te 10 000zl!

Pozdrawiamy! 

Wsparli

150 zł

Elber

20 zł

Bluj

100 zł

Michał Kopeć

20 zł

luki

50 zł

Anna Koko

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
539 zł
Wsparło 12 osób
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość