Pomagaj od kuchni!

Justyna Śmidecka
organizator skarbonki

Justyna Śmidecka

DZIELMY SIĘ TYM, CO MAMY

Życie różnie się układa. Trudnych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jednak każdy może znaleźć się w potrzebie.

Na szczęście są takie miejsca, które oferują wsparcie, zrozumienie i akceptację. Ludzie tu nie skreślają nikogo, tylko pomagają stanąć na nogi. Nie oceniają, lecz z empatią słuchają i służą radą. Zapewniają dach nad głową, dają wsparcie materialne, psychologiczne, a nawet prawne.

Kobiety w ciąży odrzucone przez najbliższych, mamy ze swoimi maluszkami, będące nierzadko ofiarami przemocy lub też inni samotni opiekunowie z dziećmi – to z myślą o nich działają w Polsce DOMY SAMOTNEJ MATKI.

Mimo dotacji, wsparcia osób indywidualnych i firm oraz funduszy ze zbiórek publicznych – pieniędzy na funkcjonowanie tych placówek jest zbyt mało w stosunku do ich potrzeb. Brakuje środków na remonty, artykuły higieniczne dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych rzeczy.

Właśnie dlatego musimy działać!

WSPÓLNIE MAMY WIĘKSZĄ MOC. Liczy się każda, nawet niewielka kwota, którą wirtualnie wrzucisz do tej skarbonki*. Otwórz serce i pamiętaj, że dobro wraca. W przypadku pomocy mamom z dziećmi, wraca… podwójnie :) !

*Listę domów samotnej matki, którym przekażemy zebraną kwotę, znajdziesz na www.pomagaszodkuchni.pl

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Paulina Kaczmarek

50 zł

Dagmara

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
2%
1 010 zł Wsparły 23 osoby CEL: 50 000 ZŁ