Oliwia wyjątkowa dziewczynka

Beata Hein
organizator skarbonki

Przedstawiam wam 8 letnią dziewczynkę o imieniu Oliwia. Oliwka ma zawsze uśmiech na twarzy, jest cudowną i słodką dziewczynką. Chcę przedstawić Wam krótką historię, którą opisuje mama Oliwki.

Moja córka jest jedynym takim dzieckiem w Polsce i jednym z kilku w Europie, ale nie jest to powód do radości. Wada genetyczna sprawia, że jest wyjątkowa, ale przez to bardzo potrzebuje pomocy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, co się będzie działo w przyszłości, bo wada ta jest bardzo nieprzewidywalna. Póki co Oliwka nie rośnie, jej ciało jest bardzo napięte, ma trudności z wieloma czynnościami, które innym dzieciom przychodzą naturalnie. Jesteśmy tylko we dwie, córeczka jest dla mnie całym światem. Proszę, pomóżcie jej żyć i rozwijać się, by nigdy nie czuła się gorsza.

Pragnę jak najbardziej ułatwić jej rozwój, dlatego Oliwka regularnie uczęszcza na zajęcia z integracji sensorycznej, do pedagoga, logopedy i na rehabilitację. Na jej chorobę nie ma żadnego lek, nikt nie wypisze recepty. Mojej wyjątkowej dziewczynce potrzebna jest stała, intensywna rehabilitacja, która jest niezwykle kosztowna... Dlatego proszę, pomóżcie mojej córeczce. Same nie damy rady...

Wchodząc pod link, ktory podam poniżej, mogą państwo pomóc Oliwce po przez licytacje na moim profilu na facebooku. Zapraszam wszystkich do pomocy i licytacji.

NUMER 72365

TREŚĆ S6865

Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1000166757 82146

Wsparli

10 zł

Sylwia Marciniak

Licytacja nr 84
34 zł

M.Wojtkowiak

15 zł

Aneta Guzik

Pozdrawiam.
15 zł

Małgorzata Maciejewska

LICYTACJA NR 76
25 zł

Sylwia Marciniak

Licytacja nr 68
20 zł

Aneta

Licytacja nr 59

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
105%
1 581 zł Wsparło 49 osób CEL: 1 500 ZŁ