Pomagamy Ratownikom Pogotowia! Nowy respirator

Fundacja Veritas
organizator skarbonki

Włączamy się do akcji Fundacji Mam Serce, pomagamy Ratownikom Służb Medycznych!

Pogotowie z województwa mazowieckiego zwraca się do nas z prośbą o pomoc w zakupie przenośnego respiratora, dzięki któremu ratownicy będą mogli od pierwszych sekund ratować pacjentów z koronawirusem w najcięższym stanie! Bez niego ratownicy nie są w stanie skutecznie pomagać pacjentom. Chcielibyśmy pomóc, bo mimo luzowania obostrzeń dla ratowników problem z niewydolnością oddechową pacjentów nie znika, a nawet według wielu medyków w najbliższym czasie się znacznie wzrośnie! 

Tym razem nie chodzi o zbiórkę i historię, która nas nie dotyczy, tym razem prosimy o pomoc, która może się okazać potrzebna nam wszystkim!

Mamy również na uwadzę dzieci przewlekle chore – z obniżoną odpornością, po przebytych nowotworach, ciężkich operacjach, z niewydolnością oddechową. Dla nich koronawirus może być naprawdę zabójczy.

Każdy gest się liczy, nawet najmniejszy.

Razem możemy więcej i robić wielkie rzeczy.

Wpłaty kierujemy prosto na Konto Fundacji Mam Serce, która jest zaangażowana w pomoc mazowieckiemu pogotowiu oraz zakup wszelkiego  potrzebnego sprzętu.

100% wpłat jest kierowana na zakup respiratora.

Dziękujemy za wsparcie w imieniu swoim, Fundacji Mam Serce oraz ratowników medycznych, jak i wszystkich, którym ten sprzęt uratuje życie, to dla nas bardzo cenne.

Wsparli

150 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio do
19%
2 900 zł Wsparło 8 osób CEL: 15 000 ZŁ