Pomagamy Ratownikom Pogotowia! Nowy respirator

Fundacja Veritas
organizator skarbonki

Włączamy się do akcji Fundacji Mam Serce, pomagamy Ratownikom Służb Medycznych!

Pogotowie z województwa mazowieckiego zwraca się do nas z prośbą o pomoc w zakupie przenośnego respiratora, dzięki któremu ratownicy będą mogli od pierwszych sekund ratować pacjentów z koronawirusem w najcięższym stanie! Bez niego ratownicy nie są w stanie skutecznie pomagać pacjentom. Chcielibyśmy pomóc, bo mimo luzowania obostrzeń dla ratowników problem z niewydolnością oddechową pacjentów nie znika, a nawet według wielu medyków w najbliższym czasie się znacznie wzrośnie! 

Tym razem nie chodzi o zbiórkę i historię, która nas nie dotyczy, tym razem prosimy o pomoc, która może się okazać potrzebna nam wszystkim!

Mamy również na uwadzę dzieci przewlekle chore – z obniżoną odpornością, po przebytych nowotworach, ciężkich operacjach, z niewydolnością oddechową. Dla nich koronawirus może być naprawdę zabójczy.

Każdy gest się liczy, nawet najmniejszy.

Razem możemy więcej i robić wielkie rzeczy.

Wpłaty kierujemy prosto na Konto Fundacji Mam Serce, która jest zaangażowana w pomoc mazowieckiemu pogotowiu oraz zakup wszelkiego  potrzebnego sprzętu.

100% wpłat jest kierowana na zakup respiratora.

Dziękujemy za wsparcie w imieniu swoim, Fundacji Mam Serce oraz ratowników medycznych, jak i wszystkich, którym ten sprzęt uratuje życie, to dla nas bardzo cenne.

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

525 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
19%
2 900 zł Wsparło 8 osób CEL: 15 000 ZŁ