Czytasz archiwalną treść zamkniętej zbiórki
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
2 294 zł (3,35%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Hubciowi chce się żyć! Uwolnijmy go z więzienia własnego ciała...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 9 139 osób
152 340 zł (105,02%)
Zbiórka na cel
Przeszczep komórek macierzystych w Bangkoku - 8 podań

Hubert Lesiak, 15 lat

Opoczno, łódzkie

Dziecięce Porażenie Mózgowe czterokończynowe-spastyczne

Rozpoczęcie: 21 Sierpnia 2018
Zakończenie: 20 Listopada 2018

Drodzy Pomagacze!

Z całego serca dziękujemy za wasze ogromne i gorące serducha, które swoją mocą rozgrzały do zieloności licznik! Hubert przeszedł drugą serię przeszczepu komórek macierzystych w styczniu 2019 roku. Spędził kilkadziesiąt godzin na intensywnej i rozmaitej rehabilitacji, walczył ze swoim ciałem, ze zmęczeniem, ale z uśmiechem na buzi! Wiedział już, co go tam czeka, więc był znacznie spokojniejszy i przede wszystkim poddał się terapii z radością, jakby wiedział, że to mu pomoże. Małymi krokami pniemy się na szczyt. Już niewiele drogi nam zostało, ale to ta najtrudniejsza część.

Hubert Lesiak

Poprosiliśmy wychowawcę Hubcia ze szkoły, aby wypowiedział się o efektach po terapii komórkami macierzystymi. Chcemy, żebyście wiedzieli, że nie tylko my je widzimy. Tak napisał Pan Łukasz Gałecki, wychowawca Huberta:

„Witam,
jestem wychowawcą Huberta w Centrum „SZANSA" w Piotrkowie Trybunalskim. Chciałbym z przyjemnością poinformować Państwa, że po zabiegu komórek macierzystych zauważyć można u Hubcia pozytywne efekty tej terapii. Są to między innymi lepszy ogólny kontakt z chłopcem, spokojniejsze zachowanie Hubcia podczas zajęć w placówce, czy wydłużenie koncentracji uwagi w czasie wykonywania konkretnego zadania przez Huberta.

W imieniu Hubcia i własnym chciałbym serdecznie podziękować Państwu za każdy rodzaj okazanego wsparcia mojemu wychowankowi.

Jednocześnie chciałbym prosić o dalsze wsparcie emocjonalne i finansowe dla Huberta, ponieważ Państwa pomoc pozwoli przyczynić się do jeszcze lepszego funkcjonowania chłopca w codziennej rzeczywistości.

Pozdrawiam serdecznie!"

Łukasz Gałecki

Hubert Lesiak


Dziękujemy Wam!

Hubciowa rodzinka

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 9 139 osób
152 340 zł (105,02%)