Skarbonka Wojtka

anetka_k
organizator skarbonki

Kochani,

Każda okazja jest dobra, żeby pomagać, a ta okazja jest wyjątkowa, bo są to urodziny Wojtka :-) Pierwszy raz świętujemy wspólnie jego urodziny i chciałam mu podarować coś wyjątkowego. Jak go podpytywałam, co by chciał dostać to odpowiedział: "Nie chcę żadnych prezentów! Jeśli bym miał wyprawiać urodziny, to zaprosiłbym wszystkich na piwo i postawił puszkę, gdzie zamiast prezentów goście wrzucaliby pieniążki i bym je przekazał komuś, kto bardzo potrzebuje."

I taki jest właśnie Wojtek, przede wszystkim myśli o innych... więc idąc tym tropem postanowiłam podarować mu taką Skarbonkę. A taką osobą, która bardzo potrzebuje pomocy jest Amelka. Ta niezwykle dzielna dziewczynka większość swojego dzieciństwa spędziła na oddziałach onkologicznych. Nadzieją na jej wyzdrowienie jest kosztowne leczenie, które nie będzie możliwe bez zorganizowanej i licznej pomocy. Wierzę, że w grupie siła dlatego zwracam się do Was z prośbą o zrobienie podwójnego dobra - prezentu dla Wojtka, a przede wszystkim dla malutkiej Amelki.

Liczę na Waszą pomoc i proszę o dyskrecję, bo Wojtek o akcji dowie się dopiero w dniu urodzin - 21 sierpnia :-) to już niedługo ale mam nadzieję, że do tej pory już uda się napełnić skarbonkę :-)

Pozrawiam ciepło!

Aneta

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

149 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

400 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia !
200 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
210%
2 100 zł Wsparło 18 osób CEL: 1 000 ZŁ