Zbiórka archiwalna
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
24 955 zł (34,29%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Odzyskać sprawność - Tosia potrzebuje operacji!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 230 osób
121 738 zł (100,01%)
Zbiórka na cel
operacja przecięcia korzeni nerwowych w rdzeniu kręgowym

Antonina Rozembajger, 5 lat

Osiek nad Wisłą, kujawsko-pomorskie

Dziecięce Porażenie Mózgowe, dipareza spastyczna

Rozpoczęcie: 3 Października 2018
Zakończenie: 28 Listopada 2018

Kochani,

wyjazd do USA to trudna podróż, która spełniła część naszych marzeń dzięki Waszemu wsparciu. Tola miała przeprowadzona operację Selektywnej Riziotomii Grzbietowej. Pozbyliśmy się spastyki, która była naszym wrogiem i prowadziła do deformacji kości i przedwczesnego starzenia się.

Tosia Rozembajger

Operacja przebiegła bardzo dobrze, choć pierwsze dni po operacji były bardzo trudne dla wszystkich. Każdy kolejny dzień był lepszy, a na naszych twarzach coraz większe uśmiechy. Kiedy patrzę na Tosie, jak swobodnie może wyprostować swoje plecy i mówi, że jej nóżki są bardzo lekkie, a nie twarde jak kamień to wiem, że to była najlepsze decyzja w moim życiu.

Tosia Rozembajger

Mimo tego, że przed nami lata ciężkiej i trudnej rehabilitacji, morze łez i potu to wiemy, że teraz będzie już tylko lepiej! Niestety na wszystko potrzebujemy jeszcze mnóstwo pieniędzy, żeby zaopatrzyć się w sprzęty rehabilitacyjne do domu i opłacić turnusy rehabilitacyjne, na które będziemy uczęszczać intensywnie przez kilka następnych lat. Musimy wyciągnąć z przeprowadzonej operacji tak dużo, jak tylko się da. Dlatego otwarta została dodatkowa zbiórka na rehabilitację. Wszystkie marzenia spełnią się wtedy, kiedy Tola swobodnie wstanie i pójdzie podbijać świat!!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 230 osób
121 738 zł (100,01%)