Nowe miejsce dla Poradni SPOZA – stwórzmy je razem!

Stowarzyszenie SPOZA
organizator skarbonki

Nowe miejsce dla Poradni SPOZA – stwórzmy je razem!

Aktualizacja 11 grudnia 2014

DZIĘKUJEMY!

Udało się zebrać środki na kaucję i to tylko dzięki Wam i Waszej ofiarności. Wszystkie wpłaty od tego momentu będą przeznaczone na remont nowego lokalu.

 

Poradnia SPOZA już od 5 lat nieodpłatnie pomaga pełniej żyć i znaleźć pracę osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Prowadzimy doradztwo indywidualne, warsztaty i szkolenia. Pomagamy znaleźć pracę i wspieramy, by ją utrzymać. W tym roku zorganizowaliśmy kilkanaście tysięcy godzin wsparcia dla ponad 300 osób – kilkadziesiąt podjęło pracę.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do przełamywania barier, z którymi walczą uczestnicy naszych projektów oraz praca zespołowa, która zwiększa efektywność naszych działań.

Za tę działalność otrzymaliśmy tytuł SUPER LODOŁAMACZA 2013

Po 2 latach starań udało się nam znaleźć miejski lokal, w którym możemy się nie tylko zmieścić, ale i rozwijać, oferując pomoc kolejnym osobom.

Jedyne, co teraz stoi nam na przeszkodzie, to konieczność wpłacenia kaucji w wysokości 14463,06 złotych do dnia 12 grudnia 2014. Zebraliśmy już blisko 5000 zł, brakuje jeszcze 9500 zł!

Prosimy Was – pomóżcie nam dalej działać! Weźcie udział w zbiórce!

Każda wpłata się liczy! Możecie nam pomóc również przez rozesłanie i udostępnianie informacji o tej zbiórce wśród Waszych rodzin, znajomych, współpracowników... i wszystkich, którzy przyjdą Wam do głowy!

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz: joanna.godlewska@spoza.org.pl, , zadzwoń: 511984794 lub zajrzyj na naszą stronę www.spoza.org.pl i profil na Facebook’u www.facebook.com/StowarzyszenieSpoza.

Przekaż dalej informację o naszej zbiórce!

 

NOWOŚĆ

Obejrzyj materiał TVP Info o Stowarzyszeniu SPOZA

Wsparli

200 zł

Wpłata anonimowa

Dacie radę!
200 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ...........
200 zł

Wpłata anonimowa

150 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

Grosz do grosza :D

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
108%
10 354,13 zł Wsparło 78 osób CEL: 9 500 ZŁ