Nowe miejsce dla Poradni SPOZA – stwórzmy je razem!

Stowarzyszenie SPOZA
organizator skarbonki

Nowe miejsce dla Poradni SPOZA – stwórzmy je razem!

Aktualizacja 11 grudnia 2014

DZIĘKUJEMY!

Udało się zebrać środki na kaucję i to tylko dzięki Wam i Waszej ofiarności. Wszystkie wpłaty od tego momentu będą przeznaczone na remont nowego lokalu.

 

Poradnia SPOZA już od 5 lat nieodpłatnie pomaga pełniej żyć i znaleźć pracę osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Prowadzimy doradztwo indywidualne, warsztaty i szkolenia. Pomagamy znaleźć pracę i wspieramy, by ją utrzymać. W tym roku zorganizowaliśmy kilkanaście tysięcy godzin wsparcia dla ponad 300 osób – kilkadziesiąt podjęło pracę.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do przełamywania barier, z którymi walczą uczestnicy naszych projektów oraz praca zespołowa, która zwiększa efektywność naszych działań.

Za tę działalność otrzymaliśmy tytuł SUPER LODOŁAMACZA 2013

Po 2 latach starań udało się nam znaleźć miejski lokal, w którym możemy się nie tylko zmieścić, ale i rozwijać, oferując pomoc kolejnym osobom.

Jedyne, co teraz stoi nam na przeszkodzie, to konieczność wpłacenia kaucji w wysokości 14463,06 złotych do dnia 12 grudnia 2014. Zebraliśmy już blisko 5000 zł, brakuje jeszcze 9500 zł!

Prosimy Was – pomóżcie nam dalej działać! Weźcie udział w zbiórce!

Każda wpłata się liczy! Możecie nam pomóc również przez rozesłanie i udostępnianie informacji o tej zbiórce wśród Waszych rodzin, znajomych, współpracowników... i wszystkich, którzy przyjdą Wam do głowy!

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz: joanna.godlewska@spoza.org.pl, , zadzwoń: 511984794 lub zajrzyj na naszą stronę www.spoza.org.pl i profil na Facebook’u www.facebook.com/StowarzyszenieSpoza.

Przekaż dalej informację o naszej zbiórce!

 

NOWOŚĆ

Obejrzyj materiał TVP Info o Stowarzyszeniu SPOZA

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

bardzo potrzebne miejsce :)
100 zł

Wpłata anonimowa

Wspaniała inicjatywa.
250 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia
300 zł

Wpłata anonimowa

Fajnie że są tacy co pomagają.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
108%
10 354,13 zł Wsparło 78 osób CEL: 9 500 ZŁ