Na co dzień o niej nie myślimy. A co się stanie gdy ją stracimy?

Paweł Protaś
organizator skarbonki

Cześć!

Nazywam się Paweł Protaś. Moją wartością główną jest Bóg. Chcę żyć według nauki Jezusa. Są dwa przykazania, które mówią wszystko. Służyć i kochać Boga oraz każdego człowieka. Wiem, że jest to trudne wyzwanie. Jednak robię co mogę, aby to realizować.

Moją pasją jest tworzenie nowych dzieł, które przysłużą się ludziom. Najlepiej czuje się w sprawach technicznych, dlatego rozwijam się w programowaniu i tworzeniu użytecznych stron internetowych. Prowadzę również szkolenia z tej tematyki. W ten sposób realizuje swoje powołanie w służbie ludziom, dając te wartości, które są u mnie najcenniejsze i dzieląc się swoimi talentami.

Przeglądałem strony internetowe w tematyce blogowania i na jednej z nich kliknąłem ikonę prowadzącą do strony Facebooka osoby, która prowadzi tego bloga. Trafiłem tam na wpis o młodej dziewczynie, która straciła rękę w wyniku choroby nowotworowej. Ktoś mógłby powiedzieć, że czysty przypadek. W moim odczuciu Bóg chciał, abym to zobaczył i abym zadziałał.

Na co dzień nie zwracamy na swoje ręce, bo to oczywiste, że je mamy. Na myśl przyszło mi, jakby wyglądało moje życie z jedną ręką. Jeśli miałbym tyle siły co ona, to pewnie dalej bym działał przy komputerze. Tylko wtedy moje możliwości wytwórcze byłyby dwa, a może i trzy razy mniejsze. Głęboko do mnie dotarło, że Marysia, bo tak ma na imię ta dziewczyna, nie poddała się i dalej żyje realizując swoje powołanie. Jest artystką. Lubi malować. Tworzy też piękną biżuterię. To wszystko nadal robi jedną ręką. Ma szansę dostać specjalną protezę, która bardzo wspomoże jej rozwój i realizację swojego powołania.

O swojej historii opowiada na tej stronie:

http://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/797

W dniu 4 kwietnia 2013 roku o godzinie 21 postanowiłem podjąć się wyzwania, które już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie. Po rozmowie z jedną osobą, podjąłem w końcu decyzję, że wykonam ten krok. W tym dniu i o tej godzinie poprowadzę swój pierwszy webinar. To taka konferencja na żywo, ale poprowadzona przez pokój videokonferencyjny w Internecie.

Na niej poruszę tematykę blogowania i pokażę kluczowe możliwości narzędzia, które wykorzystuję na co dzień do prowadzenia blogów i swojej strony szkoleniowej.

Webinar odbędzie się pod adresem:

http://www.pawelprotas.pl/gvoacademy

Webinar już się odbył. Nagranie webinaru i moje refleksje po webinarze umieściłem na blogu pod adresem:

http://www.pawelprotas.pl/tworzenie-strony-www/moj -pierwszy-webinar

Z tej wyjątkowej dla mnie okazji chcę najlepiej jak potrafię poprowadzić ten webinar z pożytkiem dla Was oraz na ile jestem teraz w stanie wspomóc finansowo cel Marysi. Wierzę, że każdy z nas jest w stanie ofiarować coś od siebie. Dlatego dołącz do mojej akcji zbiórki pieniędzy na ten cel.

Stawiam sobie za cel uzbieranie 500 zł do 14 kwietnia, czyli do drugiej niedzieli po webinarze. Jeśli czujesz, że chcesz pomóc Marysi, to załóż konto w portalu siepomaga.pl jeśli jeszcze nie masz tutaj konta i przelej kwotę na jaką Cię aktualnie stać. Każda złotówka jest cenna. Dołożę wszelkich starań, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej akcji i uzbierać założoną sumę, a może i większą.

Jeśli nie do końca czujesz, że chcesz wesprzeć ten cel, a chcesz mi podziękować za ten webinar lub za jakąkolwiek wartość jaką Ci dałem, to najlepszym dla mnie wyrazem Twojej wdzięczności, będzie wsparcie tej akcji finansowo lub mówiąc o tej akcji innym osobom.

Dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie.

Wsparli

80 zł

Paweł Protaś

Przekazuję pieniądze od koleżanki z pracy i od siebie. Dziękuję Wam za wsparcie tej akcji.
280 zł

Wpłata anonimowa

X zł

arkadiusz_zalewsky

Cieszę się, że mogłem dziś komuś pomóc.
100 zł

Anonimowy Pomagacz

trzymam kciuka! :)
50 zł

pawelprotas

Marysiu, podziwiam takie osoby jak Ty, które mimo wielkiej przeszkody dalej realizują swoje powołanie. Masz moje wsparcie, nie tylko finansowe.
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Paweł Protaś
Maria Piechowska
Podaj rękę Marysi
106%
530 zł Wsparło 5 osób CEL: 500 ZŁ