Pracownicy ES-SYSTEM dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci

Anonimowy Pomagacz
organizator skarbonki

Monika Szczepanik

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci działa od 2006 roku.

Działalność

Celem hospicjum jest kompleksowe wspieranie nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin w  najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Podopieczni mają  wieloaspektowe wsparcie, obejmujące opiekę medyczną: lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną. Realizowany jest szeroki program pomocy pozamedycznej dla samych pacjentów, ale także ich rodzin.To m.in. pomoc psychologiczna, prawna, socjalna, wsparcie duchownych i wolontariuszy.

Historie podopiecznych Hospicjum: https://mhd.org.pl/o-naszych-dzieciach/

Centrum Pomocy Wyręczającej

Pierwsze w Polsce Centrum Opieki Wyręczającej, przy ul. Odmętowej 4 w Krakowie – czyli DRUGI DOM dla przewlekle i nieuleczalnie chorych dzieci… to  ich największy powód do dumy. Stworzenie tego miejsca, w którym rodzice mogą pozostawić swoje dzieci pod fachową opieką na jakiś czas: dzień, tydzień, dwa  to wyzwanie zakończone sukcesem! Gdy córka/syn przebywa w Centrum – rodzice mogą: zadbać o siebie i swoje zdrowie, poświęcić więcej czasu pozostałym dzieciom, załatwić ważne sprawy w urzędach… albo po porostu odpocząć od całodobowej opieki nad chorym.

W planach jest jeszcze rozbudowa Centrum o kolejny budynek – DRUGI DOM dla niepełnosprawnych, niesamodzielnych i nieuleczalnie chorych osób dorosłych.

Pod opieką hospicjum znajdują się często rodziny w bardzo trudnej sytuacji. Pomóżmy im..

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

jwa

X zł

Rafał

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

P

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
39%
1 190 zł Wsparło 39 osób CEL: 3 000 ZŁ