Skarbonka Urodzinowa

Julia Majewska
organizator skarbonki

Julia Majewska

Julia Majewska

Hejka Wszystkim!

W tym roku z okazji moich urodzin zapragnęłam sobie wyjątkowy prezent. Nie uda mi się go spełnić bez Twojej pomocy!  Moim marzeniem jest to, by zebrać jak największą sumę pieniędzy na fundację "Aż Sobie Zazdroszczę", której założycielką jest moja wspaniała i jedyną terapeutka Pani Ola Dejewska.

Fundacja pomaga osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania. Ja jestem dumna z siebie samej bo podjęłam walkę z anoreksją i wiem jaką trudną drogę pokonałam- świadoma tego, że jeszcze wiele trudu, płaczu i załamań mnie czeka. Zaburzenia odżywiania to bardzo poważny i powszechny problem, o którym niestety mało się mówi. Moją misją jest to aby to zmienić!!! Chcę pokazać moją drogę i walkę z chorobą. Ja mam ogromne szczęście- wsparcie najbliższych, lecz nie każdy je posiada. A terapia jest bardzo kosztowna i zwykle wymaga ogromnej ilości czasu.

Takie osoby mogą zgłaszać się o pomoc do właśnie takich fundacji!  Dlatego chcę pomóc, tylko bez Ciebie mi się nie uda! 

Jeśli chcesz sprawić by moje urodzinki były wyjątkowe i spełnić moje marzenie urodzinowe to wpłać proszę jakąkolwiek kwotę do tej skarbonki! Obiecuję, że każdemu darczyńcy odwdzięczę się osobiście!

Zbiórka rusza 6 maja czyli w Międzynarodowy Dzień Walki z Anoreksją a kończy się 1 czerwca- dzień po moich urodzinach a do tego w Dzień Dziecka.♥️

Pamiętaj każda kwota się liczy! Liczę mocno na Ciebie! Jeżeli nie możesz nic wpłacić to udostępnij tą zbiórkę! 

Dziękuję za pomoc!♥️ Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni! Siemanko!

"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!"❣️

Wsparli

20 zł

Ala i Gabrysia

10 zł

Karolina Serkowska

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

M.M

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
90%
450 zł Wsparło 25 osób CEL: 500 ZŁ