Przejadą wzdłuż Bałtyku dla Miłosza

Natalia Pypeć
organizator skarbonki

Drodzy!

Dnia 4 sierpnia wyruszymy rowerami ze Świnoujścia w kierunku Sopotu! Do pokonania mamy 500 km. Robimy to dla Miłosza, żeby pokryć koszty jego operacji!

Mama Miłosza, 27 maja:
W połowie kwietnia podczas kontroli okazało się, że Miłoszek potrzebuje pilnie kolejnej operacji. Wszystko działo się bardzo szybko, musieliśmy w ciągu kilku chwil podjąć decyzję. Zgodziłam się na ratowaniu nóżki synka, a to oznacza, że musimy dopłacić kolejne pieniądze za trzeci zabieg. Sytuacja jest trudna, bardzo proszę o pomoc.

Natalia Pypeć

Krótko o nas:

Natalia

Zawodowo związana z branżą wydawniczą. Założycielka firmy KORECO, redaktorka portalu o nieruchomościach, nauczycielka języka polskiego. Czyta 2 książki tygodniowo. Uwielbia kawiarnie, tramwaje i żywe kwiaty. Rano jeździ na rolkach, popołudniami gra w squasha. Po Warszawie porusza się rowerem. Marzy o własnej księgarni.

Natalia Pypeć

Michał

Zawodowo związany ze sportem. Założyciel firmy TOR Tenis/Squash, trener squasha i tenisa, nauczyciel WF-u. Stawia na zdrowe odżywanie, ale do czekoladowych croissantów ma słabość. Uwielbia tańczyć. Ma na swoim koncie kilka startów w zawodach kolarskich (obok tenisowych i squashowych). Jego rowerowy rekord to 74 km/h (z górki – rzecz jasna!). Marzy o Natalii. :)

Natalia Pypeć

Czynienie dobra jest uzależniające i zaraźliwe – tyle w ramach wyjaśnień, jeśli chodzi o nasze motywacje do podjęcia tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy za swoją sprawność umysłową i fizyczną, jednocześnie czujemy potrzebę i obowiązek dzielenia się nią i niesienia pomocy tam, gdzie jej brak.

Być może Miłosz i jego mama potrzebują także Twojej pomocy… Skoro już tutaj jesteś, liczymy, że nie przejdziesz obojętnie.
Dziękujemy!

Natalia i Michał

Wsparli

50 zł

Anna

50 zł

Grazia

30 zł

Aga

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1 050 zł
Wsparło 19 osób
Wesprzyj