Czytasz archiwalną treść zamkniętej zbiórki
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
6 518,9 zł (2,74%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Proszę, uratuj mój wzrok – pozwól mi widzieć❗️

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 612 osób
178 125,36 zł (100,27%)
Zbiórka na cel
terapia komórkami macierzystymi w Bangkoku - 8 podań, badania genetyczne

Przemuś Glac, 2 latka

Czechowice Dziedzice , śląskie

Padaczka lekooporna, obniżone napięcie mięśniowe, refluks przełykowo-żołądkowy, stan po przebytej sepsie, neuroparia zanikowa nerwu wzrokowego, dziecięce porażenie mózgowe

Rozpoczęcie: 17 Maja 2019
Zakończenie: 10 Września 2019

Nie może się poddać i musimy kontynuować leczenie, które naprawdę działa!!!! Przemuś ma szansę na kolejne kroki milowe w lepszym funkcjonowaniu ! Półtora roku ciężkich chorób spowodowały ogromne spustoszenia w tak małym organizmie – musimy zrobić wszystko, by pomoc mu je odbudować!

W klinice w Bangkoku Przemuś otrzymał 400 milionów komórek macierzystych, czynniki wzrostu. Przeszedł terapię ruchową, terapię ręki, terapię wzroku, komorę hiperbaryczną, zajęcia w basenie – które uwielbiał, a także akumpukturę. To był naprawdę bardzo ciężki czas dla nas, bo nie obyło się bez problemów i komplikacji. Daliśmy radę- Przemus dał! Pokazał, ile ma w sobie siły w walce o lepsze jutro.

Przemuś Glac

Aby móc zdobywać kolejne zdolności, Przemus musi mieć zapewnioną bardzo intensywną wielokierunkową rehabilitację w najlepszej postaci – czyli turnusy rehabilitacyjne. Potrzebuje także odpowiednich sprzętów, by utrzymywać prawidłową postawę i nie dopuszcza do skrzywień kręgosłupa, bo to może oznaczać operację i kolejne problemy. Jesteśmy dumni, że mamy takiego wojownika przy sobie :)

Jesteśmy wdzięczni OGROMNEJ ARMII NASZYCH ANIOŁÓW za to, że dali nam możliwość odbycia pierwszej terapii – nie zmarnowaliśmy tej szansy – mamy efekty, musimy walczyć dalej! 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 612 osób
178 125,36 zł (100,27%)