*** RADOSNE WAKACJE *** Joy Camps!

Chrześcijańska Fundacja Radość
organizator skarbonki

Dzieciom trudno jest zrozumieć świat dorosłych i jego niesprawiedliwość. Najbardziej dotyczy to tych z ubogich rodzin, które codzienne zmagają się z samotnością, wykluczeniem, czy niezrozumieniem Pozostawione same sobie najczęściej wybierają drogi, które znają i wydają się proste. Jednak w ten sposób powielają błędy swoich rodziców. Ostatecznie, często  same lądują w świecie bezradności, alkoholu i biedy, z którego nie potrafią znaleźć wyjścia.

Chrześcijańska Fundacja Radość organizuje obozy dla dzieci, które mają na celu nie tylko zapewnienie im bezpiecznego i atrakcyjnego wypoczynku. Poprzez różnego rodzaju warsztaty takie jak taneczne, plastyczne, sportowe, kulinarne, czy językowe rozbudzamy w dzieciach pozytywne zainteresowania i nastawienie. Wyposażamy dzieci w wiedzę i umiejętności pozwalające im dorównać ich rówieśnikom między innymi w znajomości j. angielskiego. W czasie obozów dzieci rozwijają inwencję twórczą, poczucie własnej wartości jak również poznają wartości chrześcijańskie.

Radosne wakacje

Na obozach pragniemy pokazać dzieciom, to że pomimo tego, iż urodziły się w rodzinach dysfunkcyjnych, sami w przyszłości nie muszą być skazane na tworzenie takich rodzin, a  podejmując właściwe wybory teraz mogą zmienić swoje życie.

Wykorzystując każdą przerwę w roku szkolnym, przez ostatnie kilkanaście lat zorganizowaliśmy ponad 80 stuosobowych obozów dla dzieci, w tym obozy letnie, zimowe, wielkanocne i świąteczne. Swoją pracę koncentrujemy głównie na dzieciach z ubogich rodzin, które od wielu lat wspieramy programem żywnościowym. Rodzice naszych podopiecznych dzieci nie są w stanie pokryć kosztów pobytu dziecka na obozie. Dlatego też to na nas i na naszych darczyńcach - ludziach dobrej woli spoczywa całkowite sfinansowanie ich wypoczynku.

Celem akcji jest dofinansowanie w 20% dla 100 dzieci z ubogich rodzin na obóz letni. Podaruj dzieciom radosne wakacje.

Dzięki twojemu wsparciu 100 dzieci będzie miało RADOSNE WAKACJE.

Radosne Wakacje

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wesołych i pożytecznych wakacji! :-)
50 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla dzieciaków aby miały Radosne Wakacje! :)
20 zł

Anonimowy Pomagacz

aby dzieciaki miały Radosne Wakacje!
Darowizny trafiają bezpośrednio do
3%
440 zł Wsparło 10 osób CEL: 12 000 ZŁ