Ratujmy klasyka, ma już 27 lat jest ich coraz mniej!

Bartosz
organizator skarbonki

Mazda 323F BGMazda 323f BG jest już klasykiem. Coraz rzadziej można ją spotkać na polskich drogach. Mój egzemplarz ma 27 lat  i przyjechał do polski z Niemiec  w 1995 roku. Wyprodukowana została w Austrii w 1989 roku.

Samochód ten jest wpisany do automobil klub Biecki ze względu na swój wiek.

Autko dzielnie służy nam w naszych wyprawach URBEX-owych. Jeszcze nas nie zawiódł. Nieraz możecie ją spotkać we filmach Rykowisko Exploration gdzie serdecznie zapraszamy.

PRZEZNACZONE PIENIĄDZE WYDAM NA:

*uszczelnienie silnika bo leje olejem
*popychacz klekocze jeden
*uszczelnienie/naprawa wydechu bo brzęczy i katalizator zapchany
*odświeżenie wnętrza (obszycie foteli, znalezienie *zamienników połamanych plastików i wymiana wykładziny) 
*wyeliminowanie rdzy, która atakuje szyberdach/progi i podwozie
*wymiana przedniego zderzaka lub naprawa istniejącego
przemalowanie najlepiej na oryginalny kolor bądź odświeżenie tego lakieru.

Zbiórkę obliczyłem na około 7200zł... może wydawać się dużo ale także mało w porównaniu do tego ile pracy trzeba w nią włożyć... Jeśli prowadzisz warsztat i chciał byś wspomóc nas "niefinansowo" to jesteśmy otwarci na propozycję... We filmie mniej więcej jest uchwycone w jakim stanie jest samochód.  Chcemy doprowadzić go do  stanu, w którym mogł by pokazać się na zlotach samochodowych :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do wspierania naszego projektu... 

Termin realizacji nagród to pierwszy miesiąc od zakończenia udanego projektu. Realizacja głównej nagrody w formie filmu termin do ustalenia.

Jesli nie uda się uzbierać całości 7200zł to kwoty jakie ewentualnie wpłaciliście zostaną wam zwrócone przez portal Polak Potrafi.

Relizacja projektu nastąpi po osiągnięciu ustalonej kwoty i znalezieniu odpowiednich mechaników, którzy się przyłożą do odbudowy samochodu. Powstanie film na naszym kanale Rykowisko Exploration z podziekowaniami dla wszystkich wspierających i finałowy efekt odbudowy.

Dziękujemy bardzo za każdy wpłacony pieniądz :)

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 7 200 ZŁ