POMÓŻMY KUBIE WYGRAĆ WALKĘ Z RAKIEM !!!

Marta Gębska
organizator skarbonki

POKONAJMY 100% ! TO SKARBONKA DOBRYCH SERC <3 ZMIEŚCI SIĘ W NIEJ DUŻO DUŻO WIĘCEJ!


Świąteczny czas już prawie za nami.. Jednak ja w dobroć ludzką wierzę od zawsze. Nie tylko od święta. Celem mojej zbiórki jest pomoc dla Jakuba (Wygrać walkę z nowotworem).

Nowy 2014 Rok to czas wielkich planów i nadziei. Otwórzmy swe Serca i pomóżcie nam proszę spełnić to największe tegoroczne marzenie jakim jest uratowanie życia Kubusia..Kubuś to mój mały braciszek i nie wyobrażam sobie życia gdyby go mogło zabraknąć wśród nas. Nikomu nie życzę takiego nieszczęścia, które spada na nas zupełnie niespodziewanie z dnia na dzień.
Jednak wierzę w ludzi. Wierzę, że uda nam się uzbierać potrzebną kwotę i uratujemy życie Kuby, do czego (nie kryje) jest nam potrzebna pomoc ludzi o wielkich sercach. Szczerze liczę na wsparcie i proszę pamiętać, że każda nawet ta najmniejsza kwota, każdy grosik znaczy dla nas wiele!
Dziękuję już za samo to, że tu zajrzeliście i czytacie mój opis, bo to oznacza, ze los naszego Kubusia nie jest Wam obojętny. Dziękuję, że jesteście!

PRAGNĘ Z CAŁEGO SERCA PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRZY DO TEJ PORY TAK OWOCNIE ZECHCIELI WESPRZEĆ NASZĄ ZBIÓRKĘ ! DZIĘKI WAM SUMA W SKARBONCE ROŚNIE A TYM SAMYM ZWIĘKSZAMY STOPNIOWO NASZ WYZNACZONY SUPER CEL -> 100% <- !

POMÓŻCIE NAM PRZESKOCZYĆ KOLEJNĄ POPRZECZKĘ :) 
PAMIĘTAJCIE, ŻE KAŻDA 1ZŁ MA OGROMNE ZNACZENIE..

NOWY ROK TO NOWE POSTANOWIENIA, NADZIEJE I PLANY :) NIE MOŻEMY, ZATEM SPOCZĄĆ NA LAURACH A ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC Z CAŁEGO SERCA WIELKIE, WIELKIE, WIELKIE DZIĘKUJĘ!!! DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ DOBROĆ, ZA TO, ŻE JESTEŚCIE, ŻE WSPIERACIE I POMAGACIE!

DZIĘKUJĘ WAM WSPANIALI LUDZIE O WIELKICH SERCACH !

Wsparli

13 zł

Anonimowy Pomagacz

TRZYMAJ SIĘ. WIEM ŻE CI SIĘ UDA.
10 zł

Anonimowy Pomagacz

DLA KUBUSIA.
15 zł

Anonimowa Pomagaczka

DLA FAJNEGO CHŁOPAKA :)
24 zł

Anonimowa Pomagaczka

DLA KUBUSIA
1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Walcz Kubusiu, trzymam kciuki

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
94%
8 030,80 zł Wsparło 246 osób CEL: 8 500 ZŁ