Razem dla Wiktorii #NZS - Nie Zostaniesz Sama

NZS UWr
organizator skarbonki

Wiktoria do Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego dołączyła w 2015 roku. Podczas swojej NZS-owej działalności pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Wizerunku i Promocji kadencji 2017/18, wcześniej była również koordynatorką projektu Festiwal Kreatywności Studenckiej. Za swoje zaangażowanie w Organizacji otrzymała tytuł Członka Honorowego.

Jednak to nie jej role i tytuły w NZS-ie są najważniejsze. Wiktoria to niezwykle sympatyczna oraz pomocna osoba o zaraźliwym śmiechu. Zawsze wesoła i uśmiechnięta, szybko zdobyła sympatię NZS-iaków.

Niestety, w lipcu Wiktoria uległa wypadkowi, w skutek czego konieczna była amputacja prawej nogi poniżej kolana. Doznała również m.in. pęknięcia w kręgosłupie szyjnym oraz skręcenia i naderwania stawu krzyżowo-biodrowego. W związku z tym potrzebne są środki finansowe na protezę oraz długotrwałą rehabilitację.

Pasją Wiktorii jest chodzenie po górach i zdobywanie szczytów. Robiła to w każdej wolnej chwili, czerpiąc wielką radość. Niestety wypadek pokrzyżował jej plany i marzenia. Dlatego bardzo prosimy o wspomożenie Wiktorii wpłatą pieniędzy na jej kosztowne leczenie i rehabilitację, aby znowu mogła chodzić, spełniać marzenia i zdobyć niejeden szczyt!

Wsparli

50 zł

Olga

X zł

Sylwester

Zaparcia w rehabilitacji i wesołych świąt. ;)
200 zł

Anonimowy Pomagacz

#NieZostanieszSama
50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Ania

Trzymaj się Wiktoria!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
13%
1 335 zł Wsparło 36 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj