Niewinna drzemka to dla niej śmierć...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 039 osób
28 740,92 zł (100,01%)
Zbiórka na cel
Przenośny respirator podtrzymujący oddech podczas snu

Joana Kasperowicz, 7 lat

Łódź, łódzkie

Schorzenie podobne do klątwy Ondyny - w trakcie dokładnej diagnozy

Rozpoczęcie: 5 Marca 2017
Zakończenie: 27 Kwietnia 2017

Kochani Przyjaciele!

Ogromnie dziękujemy za wsparcie i udział w naszej akcji! Nareszcie przyszedł czas, gdy możemy podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Mamy dla Was wspaniałą historię!

Uruchamialiśmy zbiórkę w czasie, gdy prowadzona była sprawa adopcyjna Joany. Chcieliśmy dziewczynkę wyposażyć w respirator, którzy zabierze ze sobą do nowego domu – miała to być adopcja zagraniczna. Okazaliście się niesamowici – pieniądze bardzo szybko udało się zebrać. Żeby nie tracić gwarancji na sprzęt – postanowiliśmy wstrzymać się z zakupem respiratora do czasu zakończenia procesu adopcyjnego. To miała być kwestia kilku miesięcy.

Okazało się jednak, że życie pisało dla Asi inny scenariusz. Znalazła się rodzina w Polsce, w Łodzi! Procedury sądowe ruszyły ponownie. Nauczeni poprzednim przykładem, nie chcieliśmy podejmować żadnych decyzji do czasu usankcjonowania wszystkich wyroków.

Dziś możemy ogłosić z radością: Asia ma nową rodzinę! Mieszka ze swoimi rodzicami – są bardzo szczęśliwi, a my razem z nimi. Ponieważ dziewczynka nie wyjechała z kraju, nadal może korzystać z hospicyjnego respiratora. Zakup nowego sprzętu nie jest już konieczny. 

Joana nadal wymaga bardzo specjalnej opieki i rehabilitacji, pozostaje pod opieką specjalistów i rehabilitantów z Fundacji „Dom w Łodzi”. Zebraną kwotę przeznaczymy na dalsze wspieranie jej rozwoju, rehabilitację i wszechstronną pomoc. 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za kciuki za Asię. Jesteście super!  

_____________

Dzieki Przyjaciołom możemy więcej...

Bardzo, bardzo dziękujemy! Dzięki Wam Asia będie mieć swój przenośny respirator. Jej sen będzie spokojny...

Jesteście wspaniali! Każdy gest miał znaczenie - i wpłaty, i udostępnianie. Bardzo dziękujemy!

Rodzina Fundacji "Dom w Łodzi"

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 039 osób
28 740,92 zł (100,01%)