Operacja jest moją nadzieją, o którą pragnę walczyć! Proszę o Twoje wsparcie...

Robert Machura

Operacja jest moją nadzieją, o którą pragnę walczyć! Proszę o Twoje wsparcie...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0384206
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowane operacja, leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Robert Machura, 52 lata
Myszków, śląskie
Stan po amputacji opuszek palców III i IV lewej ręki
Rozpoczęcie: 10 Listopada 2023
Zakończenie: 10 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Muszę przejść operację. Chciałbym znowu żyć bez bólu i odzyskać utracony spokój. Chciałbym w końcu przestać się bać, że moja ręka będzie coraz słabsza. W końcu pojawiła się perspektywa pomocy, ale na przeszkodzie stoją tylko pieniądze. 

Jestem z wykształcenia muzykiem oraz nauczycielem muzyki. Gram na gitarze oraz na pianinie. W przeszłości koncerty były moim życiem i źródłem utrzymania. Niestety wypadek odebrał mi to, co kocham!

Robert Machura

To było niemal 20 lat temu. Jedna chwila sprawiła, że całe moje dotychczasowe życie diametralnie się zmieniło. W wyniku tamtego zdarzenia utraciłem opuszki palców z ubytkiem kości paliczków dalszych.

Obecny stan lewej ręki nie pozwala chwytać żadnych rzeczy lewą ręką, ponieważ powoduje to ból palców. Dochodzi do sytuacji, gdy wykonywanie prostych, codziennych czynności wywołuje ogromny ból!

Przez lata szukałem wielu metod leczenia. Teraz pojawiła się przede mną szansa w postaci operacji, która polegać ma na rekonstrukcji przeszczepu kości na paliczki dalsze palców trzeciego i czwartego lewej ręki.

Robert Machura

Pragnę chwytać się każdej nadziei, która pozwoli mi wrócić do grania koncertów. Ale co równie ważne, pragnę, aby moja ręka była w pełni sprawna. Boję się, że z czasem towarzyszący mi ból może stawać się coraz większy!

Proszę o pomoc. Koszty operacji oraz późniejszej rehabilitacji to kolejny stres, który zadomowił się w moim życiu. Wierzę, że razem z Waszym wsparciem zdołam przejść przez ten ciężki czas w moim życiu. Dziękuję każdej osobie, która wpłaci chociażby najmniejszą kwotę. Liczy się naprawdę każdy gest dobrego serca!

Robert

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0384206
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki