Równe Aukcje dla Jadzi

Joanna Sobolewska
organizator skarbonki

Joanna Sobolewska

Poznajcie dziewczynkę, która ma takie marzenia jak każda inna mała dziewczynka. Chciałaby zostać księżniczką w srebrnych pantofelkach, grać w piłkę z przyjaciółmi, skakać w gumę i biegać szybko jak jej starsza siostra... Ale nie może.

Jadzia ma dopiero 2,5 roku, a już zdążyła się przekonać, czym jest walka o… równość. Ta przeurocza dziewczynka urodziła się z rzadką wadą lewej nogi – niedorozwojem kości udowej. Nóżka jest mniejsza, chudsza i słabiej ukrwiona, co sprawia, że rośnie o wiele wolniej. Dziś różnica między obiema nóżkami Jadzi wynosi 8 cm, a ostatecznie osiągnie aż… 30 cm!

Pojawiła się jednak nadzieja – dzięki operacji USA Jadzia ma szansę zyskać pełną sprawność. Nie jest to jednak takie proste. Operacja musi odbyć się już w styczniu, a koszty są ogromne. Bez tej operacji nie będzie można wydłużyć nozki. Obecnie rodzicom Jadzi brakuje jeszcze ponad 600 tys. zł!

Pomóżmy Jadzi stanąć na równe nogi! Jest Was sporo. Wierzę, że razem możemy pomóc Jadzi spełnić marzenia! jej ulubione zdanie to Mogę Wszytko! Pokazmy jej, ze naprawdę ma rację.

Wsparli

650 zł

Anonimowy Pomagacz

Licytacja nr 56. Jadziu, trzymaj się, Dzielna Kobietko!
100 zł

Ewa Piłka

Aukcja nr 57
50 zł

kinga

60 zł

Anula

LICYTACJA nr.45
150 zł

Karola

200 zł

Magdalena

Aukcja numer 43 Trzymam kciuki za powodzenie operacji

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparło 87 osób
24 843 zł (49%)