Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Serce Rozalki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 897 osób
150 155,88 zł (100,1%)
Zbiórka na cel
operacja wrodzonej wady serca w niemieckiej klinice w Munster

Rozalia Brylewska

Gdańsk, pomorskie

Rozpoczęcie: 21 Listopada 2012
Zakończenie: 4 Grudnia 2012

31 stycznia Rozalka z rodzicami stawiła się w Munster, aby naprawić szwankujące serduszko. Zbiórka poszła szybko, tak samo miało być z operacją. 4 lutego zaczął się sądny dzień – tylko rodzice wiedzą, ile stresu i innych nienazwanych uczuć się pojawia, gdy zabierają ich ukochane maleństwo na salę operacyjną. A po kilku godzinach wiadomość od dziadka Rozalki: „R O Z A L K A po operacji.... lekarze mówią że się udało. Idę sobie pobeczeć ze szczęścia... Dziękuje wszystkim zaangażowanym...”   


 

Dwa tygodnie później Rozalka z naprawionym serduszkiem wróciła do domu. Troszkę jeszcze kaszlała i  pobolewało w mostku, ale szybko nabierała sił. Do pełni szczęścia jest potrzebna jeszcze jedna operacja. Przez ten cały czas rodzice poznali tyle osób, które włączyły się w pomoc ich córeczce, a także wielu rodziców innych serduszkowych dzieci, którzy służyli radą i wsparciem.

Dziękujemy za zbiórkę. Udało się tak naprawdę uratować życie Rozalki, bo z taką nieleczoną wadą mogło się w każdej chwili skończyć. Ale zdążyliśmy i za to jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 897 osób
150 155,88 zł (100,1%)